Jump to content

Crimson King

Members
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Crimson King

 1. Mam rzeczony model w stanie b. dobrym. Mogę dodać żywiczne rakiety AIM-4 Falcon Edka.Więcej na 664 341 891.
 2. Dawno się tak nie uśmiałem! Faceci robią modele, a mają kłopot z transportem. .Kiedyś wysyłałem komuś model. Po zapakowaniu walnąlem paczką o ścianę ,i wiecie Co się stało.....nic. Nawet antenka nie odpadła.Jedyny sposób, to myślenie!!!!! ,co się może wydarzyć .No I trochę chęci, A chyba nikt nie chce zmarnować miesięcy pracy w kilka sekund???
 3. Nie jestem,i nie zamierzam być geniuszem drogi Kolego.Po co ten sarkazm .Pytanie było do KRL więc po co ten kpiący ton?
 4. Bengal,. Zawsze maluje się zaczynając od najjaśniejszych kolorów a kończy na najciemniejszych. To jest kanon. Prawda KRL?
 5. Ładne przywitanie z bracią modelarską.Temat ciekawy, model niezły.Będzemy kibicować!
 6. I to jest odpowiedź..Kłaniam się.
 7. FloggerFan..Modelarstwo to przyjemność pracy przy modelu,zdobywanie wiedzy niedostępnej dla laików,rozwijanie zdolności,tak manualnych,jak i intelektualnych.Nie ma modeli doskonałych..Chcesz mieć prawdziwego migacza21 ,to może został jakiś egzemplarz w ,, agencji mienia wojskowego,,,,choć chyba wszystko poszło na złom metali lub na poligon Nadarzyce .Tylko trza mieć kasę i duży teren przy domu.Przemek wystruga niezłego fishbeda,, nawet z tego nieco topornego zestawu.,Alleluja , i do przodu.
 8. Jeśli chodzi o wyrzutnie npr 80 mm,to na pewno mig 21 bizon IAF, a Lancer ,????
 9. Są jakieś blaszki parta i eduarda do kół,ale chyba średnica piasty jest za mała.Gumowe opony są za grube w stosunku do skali.
 10. .Jako wielki fan tej maszyny będę zaglądał z ciekawością.Powodzenia.Mój model czeka na długie jesienne wieczory i zakup dobrej lupy nagłownej ((może ktoś którąś poleci)..Co do stożka wlotowego,ten zestawowy to rzeczywiście masakra.Koła robi chyba Reskit.. Pozdrowienia
 11. Kocham fishbedy,ale w przypadku tego modelu hasegawy nie wróżę dobrego efektu końcowego.Podziwiam determinację Kolegi,ale moim zdaniem to,, spółdzielnia pracy daremny trud,,.Ale co tam.Zostanie nitowadło,chemia i doświadczenia z pracy z tak oporną materią.Pozdrawiam i czekam na finał.
 12. Panowie Solo i filipsg.Dzięki za odzew.Mam pytanie do filipa sg,,,daj namiary na korespondencję z Revellem.W jakim języku pisać,po niemiecku,angielsku,po polsku? Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za zainteresowanie..Może się uda coś wskórać.
 13. Przepraszam za błąd ,Skala oczywiście 1/48
 14. Kupię oszklenie do tornado F3 Revella
 15. Witam! Mógłbym pomóc w kwestii jetów z USA i nie tylko.Proszę napisać na PW.Pozdo!
 16. Wujku Alice.Dzięki za dobre słowo.. Muzyka to moja pierwsza miłość, mam ich jeszcze wiele.Model tego samolotu w tym wykonaniu ,to zegarmistrzostwo!
 17. Jakby ktoś nie wiedział,Jaco, bass guitar, Rich perkusja.Absolutne mistrzostwo świata w tych dziedzinach.Ale to trochę poza tematem , przepraszam forumowiczów za chwile wspomnień..Tak bywa kiedy chcą nas zamknąç w klatce
 18. Z przyjemnością melduję ,że modelarze to nie tylko ,,banda,, oszołomów,ale też wrażliwi na piękno ludzie.Ktoś przywołał Jaco Pastoriusa.Też bym pograł jak Buddy Rich,ale się nie da.A wracając na ubitą ziemię ,...robota w tym modelu to takie robienie możliwym czegoś nie do zrobienia.,Wielki szacunek!.Tally ho!.
 19. Damy radę!. Poproszę o tel. do kontaktu.
 20. Witam Szanownego Pana . Jeszcze coś dostępne?.
 21. Bardzo udany.Co do nitów, ,?????Znakomita robota, ale w niektórych przypadkach ,, spółdzielnia pracy,,, daremny trud..nie próbujecie prześcignąć oryginału,,bo to tylko model i jak ja to mówię, zabawa dla ,,dużych,, chłopców.,skazana z góry na ,, prawdopodobieństwo,, wygłądu oryginalnego samolotu..I żaden tam docent,doktor,czy profesor temu nie zaprzeczy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.