Jump to content

Crimson King

Members
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Crimson King

 1. Otworzyłem se ten temat,,,,,a tu najazd na autora modelu!.Migacz ładny bo sam samolot się broni piękną sylwetką. Doczepię się jednak do stożka w chwycie powietrza,.To do daje producent (,,,metalowy,,,) to porażka..Chyba Pinokio nie powstydziłby się takiego nosa.Ale podoba się.Pozdro.
 2. To nie Bilek,bo jego model jest całkiem niezły, to jakieś nowe formy,ale chyba to spółdzielnia pracy ,,daremny trud,,
 3. Te skrzydła w modelu tej 19-ski to jakiś chude są.Może to wina fotki, ale na moje oko to kiszka.Za długie i za wąskie..Może się mylę,i oby tak było.
 4. Solo,to pewnik a nie przypuszczenie.Ale jak napisałem wcześniej,w dolny kadłub jest wklejony prawidłowy chwyt powietrza.Tak myślę, ale zdjęcie tego elementu z przodu rozwiało by wszelkie wątpliwości..
 5. Silnik oczywiście to GE a nie ,PW jak w naszych jaszcząbach,ale chwyt chyba prawidłowy,czyli mniejszy.Ale rzeczywiście trochę roboty by było,więc Kolega Solo ma dużo racji.Zależy czego oczekujesz.
 6. Pisząc o wadach modeli,miałem na myśli zestawy fabryczne,a nie Twoją pracę nad oporną materią. Czekam na efekt końcowy., Pozdrawiam serdecznie.
 7. Wiele rzeczy wygląda inaczej,ale nie deprymuję kolegi.W końcu ma dobre chęci.A tak na marginesie,.to nie wierz we wszystko ,co piszą o modelach,bo jest to opis gości którzy nie widzieli prawdziwego samolotu mig 21na oczy..Wszystkie robione przez Ciebie modele mają szereg wad, mniejszych, większych,ale są one do sprostowania.Będę zaglądał.Jak by co to służę radą..
 8. Hi. Hi.No to mMy...... No to mamy tornado w Polsce. No to mamy tornado w Polsce
 9. Znam Twoje prace,i jestem ich fanem, ale w dobrym tonie jest odpowiadać .Podałem nr. tel Wiem że była późna pora ,ale jak pisałem jestem 24h dostępny.. A tak po prawdzie, niech Piotr zgarnie wszystkie nagrody.Ma blisko..Wiem, że na tym nie będzie zarabiał.. To uczciwy kolega.. Pozdrowienia. .
 10. Chętnie przytule to co zostało.Sorki ,ale nie przeczytałem postu do końca.
 11. Mr.Piotr mòj Tel,,,, 698..158..380.......
 12. Biorę tego migacza29 I. może jeszcze coś. Do wieczora Na razie nie wysyłaj, no może jeszcze coś kupię .
 13. Paczkomat do wysyłki LOWO1A ul.dworcowa5.Zadzwoń.
 14. Z tego co widzą moje oczy,to to, że stateczniki są pozbawione kamuflarzu, a dysze chyba dziewicze..
 15. Te dysze I stateczniki wyglądają jak jakieś witraże. To MA się nijak do prawdziwej maszyny.Bez obrazy, ale nie twórzcie nowych bytów ludzie.
 16. Witam. Poproszę o rezerwację obu zestawów skunkmodels za 50pln.Jakiś Tel. do Pana na pw mile widziany. Pozdrawiam.
 17. Crimson King

  [S]

  Witam.serdecznie! Biorę. Rozumiem, że caĺość za 125pln.Pozdro.
 18. Poszukam,bo chyba jakaś się ostała.Pozdrawiam!
 19. Tu żadnego wstydu nie ma.To się nazywa modelarstwo. To coś jak wyprawa Odyseusza po złote runo. .Sięgaj po to czego nigdy nie złapiesz.Ponoć mu się udało! Mity mogą wszystko!
 20. Ilekroć biorę się za model to myślę,,,wow,, ale go zrobię.I jak wyląduje w galerii , to widzę błędy, które mi umknęły.Nawet Andrzej Ziober bije się w piersi.A gdzie mi do Niego.Czasem sobie myślę, czy to jest już obsesja.
 21. Oczywiście,ale polecam koledze te najlepsze.Czy nie oto tu chodzi? Pl
 22. A czemu nie?Niech zobaczy różnice.Pokaż jak sam to zrobiłeś i nie krytykuj kogoś kto nie stoi w bramie za rogiem i czeka na zeta na browar ,tylko ma podobną pasję.Nie każdy może być Rembrantem
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.