Skocz do zawartości

Chevrolet Camaro SS 350 1967


zbiegu

Rekomendowane odpowiedzi

Edelbrock to są silniki. Piękny samochód.

 

Edelbrock robi osprzęt i zestawy akcesoryjne do samochodów. Wiem bo sam je montuję u kolegi :

 

th_cabrio.jpg

 

Można jeszcze do Mustanga założyć zapłon MSD i wiele innych gratów jak w tej laleczce, zobacz fotki na dole

 

http://www.stajniamustangow.pl/samochody/zrealizowane/ford_mustang_grande_1970/index.php

 

A kto z kolegów prowadził taką furę ?

 

http://www.stajniamustangow.pl/samochody/zrealizowane/mercedes_280_sl_1969/

 

Ale nie ma to jak gulgot Mustanga V8 albo BUICKA Riviery

z siedmiolitrówką pod maską

 

http://www.stajniamustangow.pl/samochody/zrealizowane/BuickRiviera1966/

 

I ja to mam na wyciągnięcie łapki che che che

A tutaj próbka gulgoczącej V8 niestety kręcona komórką więc nie ma takiego dźwięku jak w rzeczywistości.

 

th_rondo.jpg

 

th_wyjazd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Paweł Czarnocki Wy to w Polsce robicie ?

No tak podzespoły ale silnik wychodzi jako całus od Edelbrock chyba nie? w Over Halin tak było xD

 

W Polsce w Polsce a jak !! W niektórych autach silnik zostaje w oryginale a w niektórych zostaje blok silnika i dochodzą "gadżety". A jest co dobierać, rozrządy, tłoki, wały , pompy , gaźniki, aparaty zapłonowe MSD uuuuuu lista na kilometr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pozazdrościć takiej pracy

Mam jedno pytanie jak duży jest w Polsce rynek na takie samochody ?

Czy zostają u nas czy raczej Niemcy kupują

 

To nie jest moja praca etatowa, raczej zamiłowanie, hobby, ja tylko pomagam. A czy jest w Polsce rynek na takie auta ? Nawet nie wiecie jaki !! Wypasione AUDI, BMW czy Merc już niektórych nie kręci bo takie auto ginie w tłumie. A taki Mustang to już inna bajka. No i takie auto nie traci na wartości więc jest to forma lokowania kapitału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Świetna zdjęcia, ale mała errata do opisu modelu.

 

jest to rocznik 1968, a nie jak podałeś 1967. Jedyna różnica między nimi jest taka, że w 1967 roku w drzwiach z przodu montowane były trójkątne szybki, a w 1968 już z nich zrezygnowano.

 

1967:

chevrolet_camaro_ss_1967.jpg

1968:

1968_Chevrolet_Camaro_Rs_Automobile.jpg

 

Dodatkowo, ponieważ model ten wypozażony jest w chowane żaluzje na światła (z pakieru RS), dlatego był on nazywany SS/RS. Camaro SS we wszystkich rocznikach 1 generacji były nazywane modele bez chowanych świateł, a te z kolei znów różniły się w rocznikach 1967 i 68 kształtem kierunkowskazów i samego grilla.

 

1967:

67camaro.jpg

 

1968:

80.gif

 

Jesli chodzi o sam silnik - na pewno nie jest seryjny, bo nie było w ofercie seryjnej zasilanych dwoma czterogardzielowymi gaźnikami, ale tu się nawet nie będę rozpisywał, bo można o tym napisać książkę. Dla zainteresowanych polecam stronę Muscle Car Club.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 6 years later...

Autko marzenie

 

Poczytałem trochę postów i żadnego nie znalazłem w stylu: Czy aby nie jest zbyt czyste ? Bez washa i plam oleju i z tymi chromami wygląda zabawkowo. Hm w realu jest ok, a wykonany model byłby be ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.