Skocz do zawartości

Beaufighter Mk.VI, Tamiya 1/48. Konwersja w Mk.IIF.


SlawiekD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

I ty mówisz, że idzie nie szybko? Dla mnie to ogromne tempo, u mnie to dopiero są wolne prace przy modelach

 

A takie pytanie - ten klej "Super Moment - PROFI - uniwersalnyj sekundnyj klej" - to klej cyjano-akrylowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest to poziom zupelnie niedostepny - mistrzostwo. A dzieki Twoje dokladnej relacji wiele mozna sie nauczyc. Dzieki bardzo.

Dziękuje! Mi to bardzo przyjemnie!

 

A takie pytanie - ten klej "Super Moment - PROFI - uniwersalnyj sekundnyj klej" - to klej cyjano-akrylowy?

Tak, to akurat taki klej. "Moment" - marka firmy Henkel na rynku rosyjskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nexus, szachownicu już zdjął, co by wszystko było wiarygodnie.

Niewielka kontynuacja.

Naniósł warstwę cienki Mr.Sarfaceru pędzlem

9EA1EBF9-E3E0-D95B-F7AF-A89284B893AE.jpg

Dopóki Mr.Sarfacer wysycha, zrobił reflektory wzlotu/lądowania.

5476840D-09D7-3839-2F63-9951DFB0CDD0.jpg

7D7A856F-FF5D-C211-D181-F6B0893C671F.jpg

522934BB-CDBE-0A58-2143-FAF49F597FDB.jpg

A67BC102-3A8A-EE82-35F5-3A1B084CF4DC.jpg

CB48FC27-FDCF-DAD5-03E0-9762D87C9925.jpg

F1711DB5-E5FC-498C-4F36-9D501CB83739.jpg

9B0469A2-E68B-5DD6-C42D-33A2D534D82D.jpg

66DE0C6B-4CFD-8B5D-1234-30ABB0D24834.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JBZ, tak. Pędzlem. To poprzednie pokrycie co by wyrównać powierzchnia. Posprzątać defekty.

 

Mr.Sarfacer 500 jest grubo ziarnisty, więc pewnie pójdzie jeszcze obróbce papaierem ściernym.
Całkiem wiernie! Jeszcze będzie cienka obróbka drobną papierem ściernym, 1000 i 2500.

 

HubertK,dziękuje! Tylko oni nie świecą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełen kunszt modelarski...w życiu nawet w 30% nie uda mi się dojść do takiego poziomu ....chyba zrezygnuję z modelarstwa ....żartowałem...trzeba próbowac,przynajmiej jest skąd podpatrywac technikę....Oglądałem kiedyś opis budowy Twojego P40 i teraz ten Beau....mistrzostwo ...i chyba dużo wolnego czasu.

 

PS

 

z czego zrobione są te reflektory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełen kunszt modelarski...w życiu nawet w 30% nie uda mi się dojść do takiego poziomu ....chyba zrezygnuję z modelarstwa ....żartowałem...trzeba próbowac,przynajmiej jest skąd podpatrywac technikę....Oglądałem kiedyś opis budowy Twojego P40 i teraz ten Beau....mistrzostwo ...i chyba dużo wolnego czasu.

 

Dziękuje! Rezygnować od modelarstwa nie należy!

Robię zdjęcia dokładne dla owego, co by ktokolwiek mógł spróbować zrobić tak samo. I dla artykułu do czasopism od razu...

Zajmuję się wieczorami, po pracy główny. I do wolnych dni.

 

PS z czego zrobione są te reflektory?

Reflektory zrobił z plastyku. Odbłyśniki - z folii (aluminiową).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.