Skocz do zawartości

IBG - zapowiedzi/nowości


skala72

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak z merytoryczną stroną modelu. Już boxart ma błąd, wersja przedstawiana czyli M1M jest wersją do Afganistanu która została pozbawiona pędników.

 

Tomku tez to zauważyłem, ale jest informacja, że model ma być w 4 wersjach.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrna, model jeszcze się nie ukazał, a wy już osądzacie i krytykujecie (qrw... ręce opadają!!). Jak wiadomo, modele IBG są na wysokim poziomie, sklejalność jest bardzo dobra, odwzorowanie detali również. Po co czepiać się szczegółów w opisie, model jest ważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie, to nie ma co krytykować, Box-art ?

Bo ktoś namalował pędniki ?. Akurat to jest najmniejszym zmartwieniem.

 

Poczekajcie jak będą dostępne próbne wypraski i wtedy krytykujcie.

A co do poprawności modelu, to jestem raczej spokojny, wiem jakie kwity ma IBG do Rosomaka

 

 

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrna, model jeszcze się nie ukazał, a wy już osądzacie i krytykujecie (qrw... ręce opadają!!). Jak wiadomo, modele IBG są na wysokim poziomie, sklejalność jest bardzo dobra, odwzorowanie detali również. Po co czepiać się szczegółów w opisie, model jest ważny.

 

Bardzo mi się podoba jak specjalista od sprzedaży modeli broni produktu którego jeszcze nie zna.

Nie martw się, dobry model sam się obroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarekk musisz się skontaktować z Marcinem Ogdowskim autorem bloga http://zafganistanu.pl/ o ile dobrze pamiętam to miał zdjęcie tego i innych Rośków z własnymi imionami. A jeśli nie posiada to wie gdzie i u kogo szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem sobie własne zbiory materiałów o Rosomakach i mnogość wariantów powala.

Myślę, że warto założyć oddzielny temat z poukładanymi opisami wersji.

Model IBG na pewno nie obsłuży wszystkich wersji bojowych, ale będzie wiadomo co się da zrobić z niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym proponował zmierzyć malunek na pudełku i sprawdzić czy się trzyma skali. Panowie ogarnijcie się, model jest jeszcze w powijakach a wy już się doszukujecie błędów, Ja tam się cieszę, że IBG puszcza w końcu coś polskiego i współczesnego. Może tym modelem zacznie się rodzina Rosomaka, może puszczą też Twardego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym proponował zmierzyć malunek na pudełku i sprawdzić czy się trzyma skali. Panowie ogarnijcie się, model jest jeszcze w powijakach a wy już się doszukujecie błędów, Ja tam się cieszę, że IBG puszcza w końcu coś polskiego i współczesnego. Może tym modelem zacznie się rodzina Rosomaka, może puszczą też Twardego.

 

 

Brawo

Bo w sumie wszyscy narzekają, że nie ma takich, czy siakich modeli. A potem się hejtowanie zaczyna. Miał już ktoś ten model w ręce? Prawdopodobnie nie. Więc może poczekamy aż się ukaże.

 

A ja go i tak kupię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bo nie ma złych modeli...są tylko źli modelarze."

 

Z każdego modelu można zrobić przepiękną miniaturę, trzeba mieć tylko chęci i trochę wyobraźni.

Ja kupię dwa na pewno...a może i trzy.

 

Maciej BUDYŃ Bedyński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja kupię dwa na pewno...a może i trzy.

Nic nie mów, ja już ściągnąłem fotek do wersji podstawowej z siatkami i bez od groma i ciut ciut.

Czekam z niecierpliwością ja i reszta bandy na ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.