Skocz do zawartości

Merkava IV Academy 1:35


wiec4-13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym przedstawić owoc mojej prawie rocznej pracy o Nazwie Merkava.

Model powstał z zestawu Academy uzupełnionego zestawem Legenda(żywiczne kosze i kulki), lufką do 0,50 RB. "Załoga" pochodzi z zestawu Legenda.

Żeby uprzedzić pewne komentarze, scenka jest wyłącznie moją interpretacją IDFu. i niemieć nic wspólnego z rzeczywistością.

No to miłego oglądania!!!!!

dscn4645.th.jpgdscn4644i.th.jpgdscn4643.th.jpg

dscn4642c.th.jpgdscn4641.th.jpgdscn4639.th.jpg

dscn4654.th.jpgdscn4653c.th.jpgdscn4652q.th.jpg

dscn4651n.th.jpgdscn4650j.th.jpgdscn4649.th.jpg

dscn4648o.th.jpgdscn4648.th.jpgdscn4647.th.jpg

dscn4646w.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Z tego co mi wiadomo, to kobiety w Izraelu jeżdżą Merkavami, ale niekoniecznie w takich mundurach ;)

Model ogólnie robi bardzo dobre wrażenie.Jedyne co nieco razi, to plastikowo wyglądające gąsienice. Przydałyby im się lekkie przetarcia na miejscach gdzie stykają się z powierzchnią i krawędziach aby nadać im bardziej metalicznego wyglądu.

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model ładny, dobrze wykonany, a dziewczyny jeszcze ładniejsze:). Na zdjęciach nie widać p.a. na kadłubie, ale na wieży są ładnie widoczne. Dziewczyny się chciało robić, a anteny nie?? Dla mnie wzorem Mk. IV jest model Brathasa. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przede wszystkim dziękuję wszystkim za komentarze.

Jedyne co nieco razi, to plastikowo wyglądające gąsienice. Przydałyby im się lekkie przetarcia na miejscach gdzie stykają się z powierzchnią i krawędziach aby nadać im bardziej metalicznego wyglądu.

Gaski były kilkakrotnie cieniowane, jednak zgadzam sie że nie wyglądają najlepiej. Kwestia przetarć jest otwarta, ponieważ model nie jest przymocowany na stałe.

Na zdjęciach nie widać p.a. na kadłubie

p.a. Powierzchnia Antypoślizgowa? niestety została przykryta pigmentami dlatego jej nie widać:

alp000493.jpg

Dziewczyny się chciało robić, a anteny nie??

Dziewczyny przede wszystkim Brak anten spowodowany jest problemami technicznymi przy umieszczaniu dioramy w domowej gablocie. W moim archiwum znalazłem kilka fotek merkaw bez anten, wiec i taka kombinacja jest możliwa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.a. - tak, powierzchnia antypoślizgowa. Odnośnie anten na prezentowanym przez Ciebie zdjęciu jedna sterczy z tyłu jak byk pod kątem ok. 45 do wieży, fragment drugiej chyba też widoczny. Odnośnie dziewczyn - nie mam nic przeciwko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Żołnierki' super są Bez mundurów lepiej wyglądają niż by odziane były w mundury khaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Co tam gasiennice! Powiedz lepiej skand te laski wytrzasnoles!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Spadłem z krzesła, naprawdę... A chciałem tylko pooglądać sobie spokojnie galerie Merkav bo kusi mnie ten model niesamowicie. Problem w tym, że robiłbym go prosto z pudła raczej i chciałem sobie pooglądać kilka galerii z różnymi waloryzacjami i bez...

 

Genialna robota, genialny pomysł! Jedna z najlepszych prac jakie w necie oglądałem, bez ściemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałem sobie pooglądać kilka galerii z różnymi waloryzacjami i bez...

...z waloryzacjami już masz...., bez waloryzacji raczej nie zobaczymy, bo forum oglądają również młodzi ludzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.