Skocz do zawartości

Nowości Italeri, Revell itd.


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Kenworth - chodzi o Volvo.

 

Ok. Dzięki za wyjaśnienie.

W Krakowie na razie Volvo widziałem tylko w jednym ze sklepów modelarskich i (jeśli nie zostało już kupione) kosztuje 140 zł 60 gr.

Oglądałem nawet zawartość pudełka. Sklep na ul. Sławkowskiej. W pozostałych sklepach jeszcze nie było dostawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Zapowiada się bardzo ciekawie, ale już widać że revell skopał kilka rzeczy - no ale cóż - nie ma modeli idealnych ( i w sumie to dobrze, bo czym było by wtedy modelarstwo... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mało lepicie :P . Non stop marudzicie i czekacie na wannę, i tak będzie masa błędów, więc jak ktoś by tak naprawdę chciał to znajdzie szkice i ją zbuduje od podstaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie marudze, ze zle ale np. z Renault to juz naprawde nic nie robia. Gowniana Scanie trzepia bez ograniczen, byle jakie przepaki itp a o renault zapomnieli. Myslałem ze w ten 2009rok zrobia cos nowego a oni tylko przepaki. Po co komu to nowe volvo murani czy jak tam. Jak juz tak chca robic to niech sprzedaja tylko kalki bo jak nic nie zmieniaja to po co komu znow to samo?

 

Mi to obojetnie czy TGX bedzie miec silnik czy nie ale zeby chociaz byl. Nie wiem jak to bylo pare lat temu ale mysle, ze bylo lepiej, ze gonili nowe ciezarowki ktore byly produkowane a nie rzneli to samo a tylko zmieniali kalki. Revell tez nic ciekawego nie pokazuje. Do tego wszystkiego smieszne jest to, ze zrobia taki sam model tylko doloza kalki i cena prawie polowe a nawet raz tyle drozszy od poprzednika... jak dla mnie to narazie zenada. Sadze, ze gdyby makaroniarze bardziej byli by na topie to napewno sprzedaz wzrosłaby znacząco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mało lepicie :P . Non stop marudzicie i czekacie na wannę, i tak będzie masa błędów, więc jak ktoś by tak naprawdę chciał to znajdzie szkice i ją zbuduje od podstaw.

 

100% racji. zacznijcie sklejac od podstaw i przestaniecie marudzic. a jak nie chce sie wam, albo nie potraficie to cieszcie sie z tego co macie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta 105 XF to przesada lekka, fakt mogliby same kalki sprzedawać to może by mieli z tego jakiś zysk, a że o Magnumie zapomnieli to też skandal jest, kilkanaście modeli Scani w różnych kalkach jest, a Magnume żeby reedycje zrobić to ciężko, ale dobra już nic nie mówie bo zara mi się dostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekspertem od składania modeli ciężarówek nie jestem, ale ten DAF XF 105 to nie są inne kalki, tylko inny dach, Space Cab zamiast Super Space Cab. No ale ja chciałem o czymś innym. A nie pomyśleliście, że to nie tylko dobra wola Italeri czy Revela ma znaczenie czy dany model pojawi się na rynku? Może np. Renault nie chce dać licencji na produkcję danego modelu, może tak samo robi MAN. Podobna sytuacja jest w modelach samochodów rajdowych, ostatnio w skali 1/24 nic się nie dzieje, Tamiya czy Hasegawa nic nowego nie wydają. Pozostaje liczyć tylko na żywiczne modele niewielkich producentów.

Nawiasem mówiąc ostatnio były drobne perturbacje z farbami Zero, i z tego co się orientuję producenci samochodów nakazali/wymusili zmiany nazw farb i sposobu zamawiania, ale to już inny temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.