Skocz do zawartości

Nowości Italeri, Revell itd.


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, czy Shelby w skali 1:12 to nowy model z nowymi częściami czy przeskalowany z 1:24 - obawiam się, że to drugie - więc "szału nie będzie".

Obym się mylił...

Shelby oznaczony jest 3 skalą trudności (najwyższą), to może ma nowe części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Shelby oznaczony jest 3 skalą trudności (najwyższą), to może ma nowe części

Chciałbym aby tak było - wtedy murowany zakup i wykonanie poza kolejnością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Revella jest zapowiedź Stralisa.

"Skil level" - 3, czyli trzeba mieć mniejsze umiejętności, niż do DAFa (ten ma 4). Ilość części - 170 (DAF - 158). Według mnie, wskazuje to, że Stralis będzie też "uproszczony" jak DAF i MAN :(

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie nie wiem czemu, ale od początku miałem takie przeczucie - musiało tak być... Ale i tak się cieszę z od dawna upragnionego Stralisa .

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że mamy sporą niespodziankę, Londyński Autobus z Revella nie jest w skali 1:32 jak było we wszystkich newsach a w skali 1:24!!!!!!!!

revell0058.jpg

oraz reszta nowości Revella

revell0053.jpg

revell0054.jpg

revell0055.jpg

revell0056.jpg

revell0059.jpg

revell0061.jpg

 

Citroen C4 WRC z Helera

heller0149.jpg

 

I takie małe foto ze stoiska Italeri, ta niebieska Toyota Land Cruiser będzie ciekawym kąskiem

italeri0012.jpg

 

żródło: ipmsdeutschland.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bajka się powtarza. Wszystkie modele pokazane, a STRALLIS znowu tylko pudełko lub zdjęcie. Mogli by się makaroniarze wkońcu postarać i wypuścić model, który był zapowiedzią na 2007r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już wiem co sobie kupie do kolekcji

Będzie to co prawda Heller ale zawsze coś świeżego - Citroen C4 WRC

Pytanie kiedy pojawi się w sprzedaży.

 

Ciekawe kto wypuści nowego Forda Focusa WRC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TGA liczyłem na XXL...

Ja także. Ale dobre i to. Ciekawe to volvo z naczepa wiking. no rededycje zarówno man jak i freightliner także.

Kontenerki też niczego sobie. Jestem też ciekawy co to bedzie za naczepa do drewna. Oby nie była to sama stara rama na resorach i do tego jakieś kłonnice co nie są do niczego podobne. A na iveco moim zdaniem nie ma co się napalać. Ja napewno nie kupie. No chyba, że było by porządnie zrobione od podstaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten rok jest naprawdę imponujący w ilość modeli w tym dużo nowości ,myślę sobie (mam nadzieję),że Italka nie poprzestanie na tym i w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej.Dobrze by było,żeby tylko ceny były takie jak np 2007/2008 roku ,bo teraz to tragedia.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto wypuści nowego Forda Focusa WRC?

Jeżeli masz na myśli zeszłorocznego Focusa, to nie licząc żywicznego modelu, który jest już jakiś czas dostępny, zapowiadany jest też plastik z nowej firmy SimilR http://www.similr.fr/ Miał być dostępny w zeszłym roku w październiku, ale termin premiery jest ciągle przesuwany. Podobno wynika to z problemów licencyjnych. Ale musimy wierzyć, że w tym roku w końcu trafi na rynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.