Skocz do zawartości

Nowości Italeri, Revell itd.


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupić tutaj, mniej wydatków.

??

Na pewno dobrze liczysz??

Zamówienie ze sklepu w Austrii, wraz z kosztami przesyłki, to 310zł. Zamówienie na Allegro wraz z przesyłką, to 420zł...

Myślisz, że handlarz, który to sprzedaje na Allegro, nie chce na tym zarobić?

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Obejrzałem zawartość Petka Long Haulera i zdziwiłem się dość mocno - myślałem że ma większy sleeper ( wyższy od kabiny, taki sam jak Petek 377 Italeri) ale ze zdjęć wynika że nie :( Czyli znowu lipa..

 

Sleeper jest taki sam jak w 377, a te zdjęcia nie są z Long Haulera tylko ze zwykłego 378 (chyba jakaś gafa na tej stronie?). Niedawno skleiłem 378 Long Hauler i wkrótce wstawię galerię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Właśnie wszedlem na stronę Italeri i rzucił mi się w oko nowy model ciężarówki.. (oczywiście nowe kalki itp).. Jakaś specjalna edycja.. Czy ma ktoś może informacje o co z tym chodzi, czy trafi on też do nas i czy będą jeszcze jakieś inne modele tego typu?? http://www.italeri.com/VisualizzaProdotto.aspx?PROD=01915

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno ten model będzie u nas. To jest model z nowej serii Italeri która nazywać się będzie "Show Trucks Series". Będą to modele z "bajeranckimi" kalkomaniami. I zapewne na tym będzie polegać cała róźnica między normalnymi modelami ciężarówek. Nie spodziewałbym się jakiegoś nowego modelu, wszystko będą to dotychczas dobrze znane modele tylko z nowymi kalkami. Model Iveco pojawi sie w grudniu, więc myślę że wielu Szanownych Kolegów dopisze ten model do listy oczekiwań pod choinką

 

Są zapowiedzi nowości Revella na 1 kwartał 2011 roku.

 

Wznowienia:

07171 Mercedes-Benz 300 SLR - 1/24 - 04/2011

07166 New Mini Cooper - 1/24 - 02/2011

 

Nowy wariant: (zapewne inne kalkomanie)

07404 Schlingmann LF 20/16 - 1/24 - 01/2011

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
witajcie, nie wiecie kiedy maja byc u nas te modele f1 z revella konkretnie interesuje mnie Ferrari i Mercedes

Teoretycznie to powinny być dzisiaj revell na swojej stronie podał że są planowane na listopad, ciężko dokładnie powiedzieć kiedy będą, ale myślę że już niedługo.

A tak nawiązując do nowości revella, to na allegro można już dostać Italię i to w bardzo przystępnej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro można już dostać Italię i to w bardzo przystępnej cenie

Nie dziwię się - patrząc na fotkę przedstawiającą model to koła znacznie odbiegają od oryginału - zwłaszcza tylne - nawet na fotce na pudełku profil jest sporo niższy niż ten w modelu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.