Skocz do zawartości

Nowości Italeri, Revell itd.


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajna sprawa z tym Volvem coś się powoli rusza ,szkoda tylko ,że ma tylko 2 osie i nie jest w "w obecnie sprzedawanej budzie",ale znając italke to i tak dużo z ich strony ,oczywiście zakładają,że będzie on dostępny powszechnie ,bo limitowana Scania 400zł ;-/ kosztuje..

 

Ps: Są już jakieś zapowiedzi na przyszły rok ciężarówek od Italerii ??

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, skoro jest to specjalna edycja dla sklepu to pewno będzie w środku garść żywicy

Raczej nie będzie tam żywicy, podobnie jak w Scanii z przyczepą dla tego sklepu. Raczej będą tylko kalki, kangur, może coś jeszcze. A w instrukcji dłuuuga lista sugerowanych dodatków, oczywiście z Modelltrucks&Parts (podobnie jak w Scanii). Propozycja ciekawa, ale ja raczej się nie skuszę. Wezmę raczej Volvo Eddiego Stobarta, bo pewnie będzie w reedycji. A może właśnie doczekamy się "nowego" modelu Italki, właśnie takiego Volvo (jak Stobbart, ale z kabiną "chińczyka").

Dużo bardziej mnie cieszy Daf, którego na pewno kupię.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ja by wyszła jakaś solówka. Też bym sie raczej nie podniecał volvem w edycji specjalnej. Cena napewno będzie wysoka, a dodatków raczej mało, oczywiście oprócz kalek. Lepiej zaczekać na volvo od italki co miejmy nadzieje wejdzie do seryjnej produkcji. I jeszcze mogły by ceny modeli troszke spaść, bo aktualnie to makabra przez wzrost euro, ale cóż. A co Dafa to chyba nie mój klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego wszystkie najlepsza była by Magnuma Tiger Express. A co do nowości tylko pomarzyć można. Nowa "Erka" z ramą od 4, FH16/12 z rama od seri F. Dafy bez silników... Nie ma co liczyć na to ze to się zmieni. Jedynym ratunkiem jest produkcja modeli których jeszcze nie ma, ale i tutaj poszli by na łatwiznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co ze Stralisem. Niby były już jakieś wizualizacje model miał się pokazać w tym roku ale coś mi się zadję że premiera znów zostanie przesunięta na kolejny. I tak już jest od paru lat. Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nowego w sensie nowe kalki bo ja tu widzę ten sam model co ta niebieskie Magnum 2001. Ale przynajmniej dobrze że będzie można kupić Magnumkę bo już jej od jakiegoś czasu nie można dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.