Skocz do zawartości

[I&A]Streets of Najaf - Academy+Trumpeter+inne - 1:35


Rafał Kobiela

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nieee, koledze chodziło raczej o to że południowoamerykańskie szakale lubią marynowany sok agrestowy.

 

Edit: Łeee spóźniłem się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze widzę, pod półką na radio jest jeszcze jedna? Jeżeli miały być tam głośniki, to chyba nie wejdą

Wcześniej przegapiłem jeszcze jedną rzecz - wysoki filtr powietrza. Ten z Academy jest zdecydowanie za gruby, za wysoki i brakuje mu poprzeczki łączącej go z ramą przedniego okna. Poszukaj w sieci zdjęć (nie mam do poniedziałku dostępu do swoich fotek) i koniecznie popraw - mała rzecz, ale skutecznie może popsuć wygląd modelu. Mam też nadzieję, że nie przyszło Ci do głowy wykorzystanie zestawowego wysokiego wydechu - jest koszmarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety model już pomalowany więc wielu zmian nie da się wprowadzić jak na przykład tych z filtrem powietrza. Będzie musiało zostać tak jak jest. Wydech jest użyty zwykły. A to zielone to jest zwykły cienkopis którym zaznaczałem gdzie uciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ta zieleń na mundurze jest za ciemna, powinieneś użyć np. Humbrola 90, ja nim maluję właśnie 3colour na plecakach itd. i wychodzi idealnie jeżeli chodzi o porównanie ze zdjęciami

 

No i trochę ten woodland na kamizelce trzeba by dopracować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już lepiej Humcio wygląda, tylko mam jedno 'ale' - nierówno pomalowana maska przy łączeniu z ramą okna :/ Trochę to widać

 

EDIT:

Moro w Afganistanie/Iraku??Myślałem ,ze tam piaskowy na humvee

Streets of Najaf - miasto w Iraku, jeżeli Rafał maluje figurki na 3colour i Humvee na malowanie z 2003 roku, oznacza to, że używa malowania z początku OIF. Nie wszystkie pojazdy od razu przemalowywano całkowicie, niektórych wogóle. Nadal można spotkać Humvee w NATO'wskim camo w Iraku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce łączenia maski z ramą okna postaram się poprawić pędzelkiem.

 

Moro w Afganistanie/Iraku??Myślałem ,ze tam piaskowy na humvee

W bitwie o miesto Nadźaf uczestniczył właśnie takie Humvee. Nawet niektóre czołgi miały leśne kamo. Wystarczy spojrzeć na mojego Abramsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę powiedzieć, że HUMVEE w takim malowaniu mi się bardzo podoba

 

A plotki po mieście chodzą, że jutro startujesz z Black Hawkiem, mógłbyś coś na ten temat powiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamo maluję za pomocą pattafixa i taśmy maskującej. Pattafixa rozwałkowuję na wałeczki i naklejam na model w resztę wypełniam taśmą maskującą. Tam gdzie jest pusto maluję aerkiem. Do do relacji z budowy lodówkowca raczej jej nie dam. Na forum jest kilka wystarczy poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przemawia do mnie ten dach.

Bo twoja być słaby szaman! Moja być wieelki szaman, odtańczyć specjalna taniec i dach przemówić! A duchy mi powiedzieć:

"Chusteczka może być dobrym materiałem na dach ale nie może mieć takich zagnieceń, dobrze jest po położeniu pomalować (a nawet nasączyć) ją sidoluksem, z pędzla, jak będzie wysychała ładnie się naciągnie, już tak kiedyś robiłem, po malowaniu ładnie wygląda, bo u ciebie wygląda jak gruby wełniany koc."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.