Jump to content

[Galeria] by qc (figurki i makiety do gier bitewnych)

Recommended Posts

Zakończyłem prace nad dioramą Zbrojnych z Middenheim, do zrobienia pozostała jeszcze 'tabliczka znamionowa', zresztą podobne wykonam pewnie także do innych makiet.

Ogólnie jestem zadowolony z efektu końcowego, który miał przedstawiać kompanię 'Synów Ulryka' przemierzającą północne rubieże Imperium zniszczonego podczas Inwazji Chaosu.

Diorama pokryta jest śniegiem jedynie częściowo, a to z racji tego, że... tutaj są dwie wersje (czyli co miał autor na myśli):

- pierwsza, jest taka, że kompania dociera do granicy śniegu, za którą kończy się władza Ulryka, Pana bitwy, zimy i wilków.

- druga, śnieg jest efektem burzy wywołanej przez kapłana Ulryka.

Tak czy inaczej, zapraszam do oglądania i komentowania!

Dzisiaj prezentuję zdjęcia dioramy i sań. W kolejnych dniach wrzucę zdjęcia stronników i bohaterów.

Zapraszam także do obejrzenia starszych prac:

Khazadzi z Gór Krańca Świata

Leśne Elfy z Athel Loren

Łowcy Czarownic

Orki & Gobliny

Żołnierze z Reiklandu

Najemne Ostrza

(Po kliknięciu poniższe zdjęcie otworzy się w większym rozmiarze)

zzmx1000.jpg

dscn1561n.jpg

dscn1582v.jpg

• Replies 644
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Warsztat: Teufelsberg - Beczki, skrzynie, kufry. Choć od ostatniego wpisu relacjonującego prace nad wsią Teufelsberg do Warheim FS opublikowanego na blogu DansE MacabrE minęły już dwa miesiąca, t

Galeria: Niziołki z Krainy Zgromadzenia. Sierżant. Dziś mam dla Was zdjęcia kolejnego Niziołka służącego w szeregach kompanii Niziołki z Krainy Zgromadzenia do Warheim FS.          

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #63: Teraz zrobiłbym to inaczej. Od dłuższego czasu przymierzałem się do ponownego zmierzenia się z tematem makiet do Warheim FS i w końcu postanowiłem to zrobi

Posted Images

ja tez nie grywam, bo nie ma z kim, glownie sobie pacykuje te modele i zbieram (kiedys byl taki plan coby podciagnac to co mam pod scenariusze WFRP - mam wszystkie wydane w polsce i wszystkie 3 wydane edycje - ale tylko chyba dla mojej frajdy - bo znowu nie mam z kim grac:P) tez tego troszke zrobilem, fajnie sie to wszystko u Ciebie prezentuje!

Zeby nie bylo - pstrykne pare fotek swoim zbiorom i wystawie rowniez, ale moje to glownie zloczyncy i ta niedobra strona Starego swiata... Wojownicy chaosu, bestie, demony... teraz mam w planach (juz wiekszosc zebrana - tylko te skubane nowosci jutro trzeba zakupic...same rarytasy^^) mala armijke vampirow:]

pozdrawiam i podgladam co tu sie dzieje^^

Dzięki za komentarze

Pytanie chciałbym zadać- ten śnieg to produkt Citadel\Games Workshop czy cuś inszego? A figurasy fajne

Śnieg to klej Wikol posypany Sodą oczyszczoną Na to nieco Wet Effects Miga i znów nieco Sody.

• 2 weeks later...

Skończyłem malowanie imperialnych Magistrów Magii, którzy służyć będą w imperialnych kompaniach w czasie rozgrywek w WFS.

Według kolejności:

Alchemik z Kolegium Złota

Magister Ametystu z Kolegium Śmierci

Astromanta z Kolegium Niebios

Magister Bestii z Kolegium Bursztyny

Magister Jadeitu z Kolegium Życia

Piromanta z Kolegium Ognia

Sztukmistrz z Kolegium Cienia

Hierofanta z Kolegium Światła

01kzlota.jpg

02ksmierci.jpg

03kniebios.jpg