Skocz do zawartości

[Galeria] by qc (figurki i makiety do gier bitewnych)


quidamcorvus

Rekomendowane odpowiedzi

Zakończyłem prace nad dioramą Zbrojnych z Middenheim, do zrobienia pozostała jeszcze 'tabliczka znamionowa', zresztą podobne wykonam pewnie także do innych makiet.

 

Ogólnie jestem zadowolony z efektu końcowego, który miał przedstawiać kompanię 'Synów Ulryka' przemierzającą północne rubieże Imperium zniszczonego podczas Inwazji Chaosu.

 

Diorama pokryta jest śniegiem jedynie częściowo, a to z racji tego, że... tutaj są dwie wersje (czyli co miał autor na myśli):

- pierwsza, jest taka, że kompania dociera do granicy śniegu, za którą kończy się władza Ulryka, Pana bitwy, zimy i wilków.

- druga, śnieg jest efektem burzy wywołanej przez kapłana Ulryka.

 

Tak czy inaczej, zapraszam do oglądania i komentowania!

Dzisiaj prezentuję zdjęcia dioramy i sań. W kolejnych dniach wrzucę zdjęcia stronników i bohaterów.

 

Zapraszam także do obejrzenia starszych prac:

Khazadzi z Gór Krańca Świata

Leśne Elfy z Athel Loren

Łowcy Czarownic

Orki & Gobliny

Żołnierze z Reiklandu

 

 

Najemne Ostrza

 

(Po kliknięciu poniższe zdjęcie otworzy się w większym rozmiarze)

zzmx1000.jpg

 

dscn1561n.jpg

 

dscn1582v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie grywam, bo nie ma z kim, glownie sobie pacykuje te modele i zbieram (kiedys byl taki plan coby podciagnac to co mam pod scenariusze WFRP - mam wszystkie wydane w polsce i wszystkie 3 wydane edycje - ale tylko chyba dla mojej frajdy - bo znowu nie mam z kim grac:P) tez tego troszke zrobilem, fajnie sie to wszystko u Ciebie prezentuje!

 

Zeby nie bylo - pstrykne pare fotek swoim zbiorom i wystawie rowniez, ale moje to glownie zloczyncy i ta niedobra strona Starego swiata... Wojownicy chaosu, bestie, demony... teraz mam w planach (juz wiekszosc zebrana - tylko te skubane nowosci jutro trzeba zakupic...same rarytasy^^) mala armijke vampirow:]

 

pozdrawiam i podgladam co tu sie dzieje^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze

 

Pytanie chciałbym zadać- ten śnieg to produkt Citadel\Games Workshop czy cuś inszego? A figurasy fajne

Śnieg to klej Wikol posypany Sodą oczyszczoną Na to nieco Wet Effects Miga i znów nieco Sody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Skończyłem malowanie imperialnych Magistrów Magii, którzy służyć będą w imperialnych kompaniach w czasie rozgrywek w WFS.

Według kolejności:

Alchemik z Kolegium Złota

Magister Ametystu z Kolegium Śmierci

Astromanta z Kolegium Niebios

Magister Bestii z Kolegium Bursztyny

Magister Jadeitu z Kolegium Życia

Piromanta z Kolegium Ognia

Sztukmistrz z Kolegium Cienia

Hierofanta z Kolegium Światła

 

01kzlota.jpg

 

02ksmierci.jpg

 

03kniebios.jpg

 

04kbestii.jpg

 

05kzycia.jpg

 

06kognia.jpg

 

07kcienia.jpg

 

08kswiatla.jpg

 

I wczesny WiP dioramy:

dscn1844b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.