Skocz do zawartości

Pz.IV Ausf.H +Schurzen 1/35


MWALLO

Rekomendowane odpowiedzi

tak się tylko zastanawiam jak obracali wieżę? co nie zmiania faktu, że to przepiękny model dopracowany w każdym milimetrze. pokłony.

 

 

Dzięki, co do wieży to nie wiem, załóżmy, że muszą dostarczyć ładunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam zdjęcia od końca i myślę sobie robota MWALLO.

 

tak się tylko zastanawiam jak obracali wieżę?

Też ta pomyślałem z tym ,że to ma wyglądać, realizm na drugim miejscu.

Fajne zadrapania, dodatki dodają uroku plus figurka.Gratuluję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się tylko zastanawiam jak obracali wieżę? co nie zmiania faktu, że to przepiękny model dopracowany w każdym milimetrze. pokłony.

 

Proste:

Pojazd był w trakcie dluższego przemarszu, a zaloga nakladla na niego co mogla, zeby nie zostawic gratów. Wojna to nie tylko walka

Ale mimo iz model na poziomie to ja:

Wywalilbym te wszystkie osłony boczne, łancychy i deski.

Zostawilbym beczki no i wszystko co jest z tylu. Bo fajne sa i oryginalne te skrzynki z tylu. A i helmy mozna ladnie przyczepic na bokach osłon wiezy.

Pewnie model nabrałby rasowosci

Te gaski tez tak srednio fajnie poukladane, nie chce wyrokowac ale chyba moglyby pospadac? No i łancuch na lufie :(

Powiem Ci ze pieknie robisz modele tylko brakuje fajnej finezji.

No takie moje zdanie a zrobisz jak chcesz?

Choc moze warto spróbowac moze poprzyklejac na maskol zrobic przymiarke.

Ps. Ladne wytarcia białej warby.

O rety ale sie rozpisałem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wywaliłbym te łancuchy, osłony i może deski na tył.

Pozbył sie gasek z wiezy i przedziału kierowcy. Tak maksymalny balagan z tyłu. No i te helmy na bok oslo wiezy

A i fajne wyłamane zeby gasek, jeszcze takich nie widziałem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic bym nie zmieniał, nie odejmował tylko cieszył się z doskonałej pracy rąk swoich. Wygląda po prostu fantastycznie!!! Podoba mi się dosłownie wszystko, a najbardziej to, że każdy z materiałów tu widocznych (blacha beczki, stal pancerza, drewno...) wygląda jak prawdziwe.

 

Nie daj się, nic nie ruszaj!!! :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kwity na pogięte schurzen'y?

Bo na zdjęciach archiwalnych się nie spotkałem, a z obserwacji egz. muzealnych wynika, że były zrobione z ok. 10mm stali walcowanej, która raczej pękała i wyszczerbiała się, niż gięła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest super. Nic nie zmieniaj. Fajny jest jaki jest z tym calym balaganem. Zaciek po paliwie na blasze beczki - potega. Pognieciony karton za wierza tez niczego sobie. Schurzeny...coz- ja w swoim Stugu prostowalem je po interwencjach forumowiczow chyba faktytcznie sie az tak nie giely , ale aj tam aj tam fejny jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialny model. Tyle zajefajnych detali. W bałaganie cała siła :-)

 

Do autora. Z czego zrobiłeś błocko między ogniwami gąsek? Pasta piaskowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.