Skocz do zawartości

Bussing 8000 S 13 Revell 1/24


Mark666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No zapowiada się ciekawy klasyk

Mała uwaga - lepiej by było gdybyś najpierw skleił ramę a potem malował bo teraz będziesz musiał usuwać farbę z miejsc w których będziesz kleił elementy.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zapowiada się ciekawy klasyk

Mała uwaga - lepiej by było gdybyś najpierw skleił ramę a potem malował bo teraz będziesz musiał usuwać farbę z miejsc w których będziesz kleił elementy.

Powodzenia!

 

A to taki podkład , kolor na pewno jeszcze się zmieni

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia !

Uwielbiam takie zestawy więc z chęcią na taką relację popatrzę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc pierwsze koty za płoty. Za wiele tego nie ma ale.. Zacząłem od ramy, od wycięcia i posegregowania wszystkich podstawowych części

 

d5daaca9226407d0.jpg 9932d64153e1312b.jpg 0d134f07dcd64988.jpg f9ea10c2d9f16ea8.jpg 663371fe4c74b240.jpg a7129a71dfb22911.jpg c0297a7752c92764.jpg

 

Elementy na jutro i wybór sposobu wykonania podłogi

 

ba5c297833f702a1.jpg e0cadf4f8196a0db.jpg c1258ac33e019141.jpg

 

 

Wybrałem już malowanie

 

97d5570a8511cd29.jpg

 

cdn.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Model wygląda na nieźle szczegółowy! Szkoda, że nie ma takiego modelu Jelcza albo stara, bo z takim Bussingiem trudno jest chyba nawiązać kontakt emocjonalny . Już nie wspominając o dokumentacji! Życzę powodzenia w budowie i pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Model wygląda na nieźle szczegółowy! Szkoda, że nie ma takiego modelu Jelcza albo stara, bo z takim Bussingiem trudno jest chyba nawiązać kontakt emocjonalny . Już nie wspominając o dokumentacji! Życzę powodzenia w budowie i pozdrawiam

 

Paweł

 

Dokładnie, może tylko z racji historycznej. Dzięki

 

Ta lista może być b. długa

1. Star 20,25,28, 6x6

2 Żubr, Jelcz 315- 318

3. Skoda LiaZ

4. Kamaz itd,itd

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, że deski wykonałeś każda oddzielnie. Mają dzięki temu różnicę wysokości, wygląda to naturalnie. Myślę że felgi mogłeś zostawić czarne, to zdaje się jednak lata 50', chrom wtedy.?

 

http://4.bp.blogspot.com/_WNQgeePPpVI/SD4IjvWxpJI/AAAAAAAAAFI/5jz9EFyg-Qo/s1600-h/2005-08-27+262.jpg

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/85/Buessing002.jpg

 

wzorowałem się na tym-- ale jest problem jak pomalować te czerwone części. Trochę szkoda zapaćkać ten ładny chrom

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z 2005 roku, pojazd jest odrestaurowany. W sumie każdy pojazd był kiedyś nowy. Ładnie i czysto malujesz to będzie fajnie wyglądał.

Koła małym pędzelkiem, albo maskuj. Srebrne farby są ciężkie w obsłudze i jak naprawdę dobrze nie wyschną, mogą się zmywać z kolejną farbą. Takie mam doświadczenia po humrolu i model masterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.