Skocz do zawartości

Steyr 1500 A Bus - TP Model - 1/72


wosiek

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna sprawa. Scenka rodzajowa jak żywa. Szkoda mi kucharza, bo walczy z jedzeniem, którego ten team raczej nie wciągnie...a jeśli wciągnie, to tym gorzej dla nich i dla samochodu.

 

Albo się szybko zrobili, albo zaczęli biesiadę już w busie. Ewentualnie ta zupa zbyt powoli dochodzi.

 

Piękna robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

..... Szkoda mi kucharza, bo walczy z jedzeniem, ...
...Mnie też się zrobiło żal kucharza, no ale może to na później, zawiozą do jednostki, albo coś...

 

Spoko Panowie, pomyślimy o barku dla tego pracowitego jegomościa To, że stoi przy kotle nie świadczy, że nie jest trunkowy. Czy nigdy nie "smażyliście" grilla sącząc piwko ?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja. Niby nic, ale zawsze coś po oderwaniu się od świątecznego stołu

Przyczepka dostała kamuflaż (jeszcze surowy) i skompletowałem jej ładunek

 

pr3.jpg

pr1.jpg

pr2.jpg

 

pozdrawiam i Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hak już Ci się obtarł z farby, no ale cóż poradzić... taki już los "kontaktowych" części.

Tak wiem, ale to nie przeszkadza, bo będę robił jeszcze m.in. obicia, a trzymać przy malowaniu za coś trzeba było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nic się nie działo, ale klamoty zostały wklejone i przyczepka potraktowana olejami

 

pr6.jpg

 

pr4.jpg

 

pr5.jpg

 

Teraz kolej na obicia, kurzenie itp. pierdoły, ale to dopiero po nowym roku. Jurto znikam na parę dni i pojawię się po Nowym Roku dlatego już dziasiaj składam wszystkim Forumowiczom serdeczne życzenia życzenia noworoczne.

 

Wszystkiego najlepszego, wystrzałowego sylwestra i braku "syndromu dnia poprzedniego" w Nowy Rok

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak oto zbliżyliśmy się prawie do końca tej długiej drogi Doszedł jeszcze jeden zmęczony Helmut i zaopatrzeniowiec. Została praktycznie tabliczka ( chwilę to zajmie bo muszę ją dopiero zamówić) i model wyląduje w galerii, chyba że macie jeszcze jakieś uwagi co poprawić

 

p11.jpg

 

p9.jpg

 

p10.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dioramka biwakowa jest super! Tylko trochę zdjęcia mi się nie podobają - przede wszystkim dlatego, że z lampą błyskową, która "zżera malowanie". Szacunek za dbałość o detal, bo jak zobaczyłem to mydło od którego zaczynałeś pracę to, z ręką na sercu, wątpiłem w efekt końcowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim wytrwale śledzącym ten wątek, za pochlebne słowa i cenne uwagi.

 

wiem że to czepianie ale wymień uchwyt od wiadra bo jakiś taki gruby się wydaje.

P.S

Jak robiłeś trawkę?

Też od początku mi się nie podobał, ale był "firmowy" więc go zostawiłem myśląc, że mi odpuścicie OK stało się inaczej i Wasze czujne oczy to wychwyciły - wymieniony.

Co do trawki to już odpowiadałem ale rozumiem, że w tym gąszczu wiadomości mogło Ci to umknąć - trawka to gotowiec firmy Heki

 

...Tylko trochę zdjęcia mi się nie podobają - przede wszystkim dlatego, że z lampą błyskową, która "zżera malowanie"...

Niestety wiem o tym. Zdjęcia na ogół robię późną nocą i to przy słabym oświetleniu, bo wtedy "lepię" swoje gniotki. Galerię postaram się dać przy naturalnym oświetleniu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.