Skocz do zawartości

Star 266 vol.II "Tololoko" 1/72


temir 2

Rekomendowane odpowiedzi

 Brak kontaktu to jeden problem a drugi to podobno część form już sprzedana facio wali głupa i nie odpowiada może trzeba mu wizytę towarzyską zrobić pozdrawiam OLO. A o sprzedaży form dał cynk znajomy handlarz modelami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze kolejnym razem warto by było żeby tego typu sprzedający wklejał swoje dane publicznie adres zamieszkania, numer telefonu, mail. I tylko tego typu watki, zrobie cos, odleje, itp byly od 600 odpowiedzi, po potwierdzeniu moderatorom tożsamości. Bo jakos mam wrazenie ze latwo tu zrobic numer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem zakupy na 2 tury.
Pierwsza zrealizowana szybko. Na drugą czekam już ponad dwa miesiące.

Dajcie znać kto tam jeszcze oczekuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja to samo. Pierwsza tura dotarla, Druga tura z jednym zaleglym modelem- czekam od kwietnia. Tlumaczenia ze nie mam kiedy stolu posprztac zeby model posortowac, ze warsztat zawalony odlewami i cala masa wytlumaczen rodem od sfochanego chlopczyka z podstawowki. Szkoda gadac... Pan tolo jest spalony juz w kazdym miejscu, szczególnie u modelarzy H0 na pewnym forum. Tam ludzie czekaja po dwa lata na modele...jak bedzie koneicznosc to podlinkuje watek z forum kolejkowego bo sam jestem jego uzytkownikiem, takze wiem co w trawie piszczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysiek 13 to jak mieszkasz blisko od gościa to może odbierzesz nasze modele napiszemy co dla kogo a potem koszty wysyłki i fatygi zwrócimy tobie co ty na to i kto jest za pozdrawiam OLO,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, OLO napisał:

koszty wysyłki i fatygi zwrócimy tobie

Ja dziękuję.
Zapłaciłem za modele wraz z wysyłką i nie mam ochoty ponosić dodatkowych  kosztów...
 

A przed chwilą dostałem takiego maila (gość się tłumaczy, że od kogoś nie dostał jakichś pieniędzy za coś)
Śmiech, bo ode mnie dostał 9 kwietnia...
Także porzućcie nadzieję Ci, którzy do teraz ją mieli...
Zaczynam kompletować dokumentację mailową dot. transakcji by dostarczyć ją do KMP w Siedlcach

Cytat

Nie dostałem na konto pieniędzy. Czekam już dwa tygodnie. Nie mam za co wysłać 8 paczek.
Trzeba zachować cierpliwość o co prosiłem.
Przepraszam za niedogodność spowodowaną opóźnieniem.

Modelworka teraz odpuszczam - nie mam ochoty się denerwować.
po co?

Jest długi weekend jakby co. Paczki będą tylko przerzucane z kupki na kupkę. 

Edytowane przez Grzes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam jeszcze pytanie - czy robiliście przedpłatę za modele i wysyłkę?
Bo jak widzicie biedactwo nie ma na wysyłkę 8 paczek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adres mailowy cwaniaczka: autokolekcjoner@o2.pl

Dane adresowe, tak jak pisałem wyżej,  też posiadam.
Będę udostępniał zainteresowanym przez PW.

Ja po ostatnim mailu od gościa dałem sobie spokój z pisaniem z nim.
Cwaniak próbujący robić idiotów z wszystkich dookoła. 
Poinformowałem go tylko, że sprawę będę załatwiał przez policję.

Edytowane przez Grzes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.