Skocz do zawartości

LotR : Ranger's Ambush


cloner16

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 90
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem to wygląda na budynek z Gondoru.

Choć na początku wpadła mi do głowy myśl że może to być młyn w którym pracowali zniewoleni Hobbici, zgadłem?

A tak poza tym, na jednym zdjęciu objołeś całą dioramę i przypadkiem dopatrzyłem się figórki z Lotr-a. Dopiero wtedy zdałem sobie tak naprawdę sprawę, jakie to jest ogromne.

http://i912.photobucket.com/albums/ac325/cloner16/IMG_1485.jpg

O właśnie na tym zdjęciu.

I na koniec jeszcze pytanko, czy masz zamiar grać w Lotr-a na tej dioramce i jaką armią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na makietę został zaczerpnięty z Lotr'a ,właśnie z owego młyny zniewolonych hobbitow(Ted Sandyman mill) jednak ostal prawie w calosci zmieniony.Figurki ktore przyozdobia to juz na pewno Empore militia z WH Podyktowane to jest klimatem makiety . Ale to dopiero kiedy w calosci ja ukoncze. Na chwile obecna jest to ok 50% i bedac na tym etapie poszukuje kogos kto zna siena wykonywaniu tereny wygladajacego na spalona ziemie(okopowa). Jezeli mi sie uda wznowie prace w czasie przerwy swiatecznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

OK , jak się uda to wstawię zdjęcia żywicy która do tej makiety dokupiłem natomiast muszę się was o coś poradzić.

Mianowicie chodzi mi o cegły. Wyglądają one nieco słaby i dlatego zastanawiam się czy nie wymienić ich na całości na produkt Dudusia. Natomiast nigdy ich nie używałem, dlatego nie wiem co o tym myślicie ,bo całość będzie mnie kosztowała sporo roboty i kasy a nie wiem jak z efektem , czy po prostu się przyjmie. Dlatego co o tym myślicie, czy cegły nie będą według was za małe. Niestety ale wymiana kominów odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dobra Panie i Panowie. Po dwóch latach wracam do tego projektu z zamiarem jego skończenia. Sprawy maja się następująco. Ponieważ pierwotna wersja wyglądała jak chałupa sklejona przez ślepego gimnazjalistę w trakcie skróconej przerwy , na kolanach kolegi który jarał szluga ,postanowiłem - to wykonać jak prawdziwy modelarz i się przyłożyć. Nie oszukujmy się ,ale wynikło to z powodu tego ,co prezentują koledzy w 1:72(zwłaszcza ten jeden, wszyscy wiemy o kogo chodzi ;] ) ,w efekcie mi nie wypada wyjść na gamonia i odwalać taką chałturę. Poniżej wstawiam zdjęcia tego co udało mi się jak na razie poprawić, znaczy zniszczyć. Ofiary niestety były nieuniknione.

 

 

 

DSC_0007_zpsab57473e.jpg

 

 

 

DSC_0008_zps34b6f23c.jpg

 

 

 

DSC_0009_zpsb0f47568.jpg

 

 

Pozdrawiam wszystkich tych którzy czekali na finał warsztatu(a się nie doczekali ,choć zapewne ich nie ma ) oraz tych którzy pierwszy raz to czytają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich tych którzy czekali na finał warsztatu(a się nie doczekali ,choć zapewne ich nie ma ) oraz tych którzy pierwszy raz to czytają.

Są, są. Swego czasu z uwagą śledziłem postępy i bardzo się cieszę, że temat powraca.

Nie wiem skąd taka demolka, gdyż moim zdaniem poprzednia wersja była bardzo fajna. Mam tylko nadzieję, że nie zrobisz teraz wszystkiego od linijki, bo ten niejaki chaos konstrukcji nadawał jej stuprocentowy klimat fantasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno że są. Nie chciałem cię poganiać, ale za każdym razem jak się pokazałes w jakims wątku to nmiałem nadzieję zę się w końcu za ten projekt weźmiesz. No i sie doczekałem. Teraz juz bez obijania i do końca proszę. A AJ to klasa sama dla siebie. Ja już nawet przestałem marzyć o takim skillu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Świerze zdjęcia. Po pierwsze, spokojnie! Ten czerwony to tylko test. Chciałem zobaczyć ,jak cegiełki przyjmą farbę. Nie mam zarzutów. Będzie trzeba tylko zróżnicować i przetrzeć pigmentami. W zasadzie to myślałem ,że będzie więcej roboty.

 

Z drugiej strony nie zostanie prawie nic z wersji pierwotnej , tylko część ściany z trzeciego zdjęcia, pozostanie taka jaka jest.

 

DSC_0023_zps09d201ae.jpg

 

DSC_0022_zpsf4b567d3.jpg

 

DSC_0020_zpscd0a95f2.jpg

 

DSC_0019_zpsf8b0755e.jpg

 

DSC_0018_zps7ca62d07.jpg

 

DSC_0015_zps4e395500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziękuje Panu Zbigniewowi Nykieli z firmy "DUDUŚ" za udzieloną pomoc i wsparcie projektu. Jednocześnie informuję ,że dla każdego została udzielona zniżka -10% w postaci kodu "MŁYN" na wszystkie produkty w sklepie http://www.dudus.com.pl/ .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Wiem o co chodzi , ten temat to takie zombie i moja zmora. Skończyłbym to ale ,problem polega na tym ,że zawsze coś jest i nie do końca wiem jak parę rzeczy zrobić. Jak już mam się za to zabrac to wkręcam się w coś innego i zawsze coś. Dużo części nigdzie nie mogę dostać ,albo nie wiem jak zrobić. 3 lata będzie jak zacząłem i jestem w puncie wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.