Skocz do zawartości

M4-A1 Sherman 1:35 Italeri


revicess

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Tak na dzień dzisiejszy wygląda sherman Jak podoba wam się malowanie gąsienic ?? czy nie ma zadurzo zacieków co żle a co dobrze prosze o komentarze :

71533ad886c5d280gen.jpg

1799d995774eb2f7gen.jpg

d8ee4307e367bf9egen.jpg

779c6bcc7a37d4ffgen.jpg

2f98e6f7858ea7cagen.jpg

fceff80e155a8338gen.jpg

b3dcb9b31e97b067gen.jpg

deed8183832e030agen.jpg

prosze także o porade jak pobrudzić fajnie wózki i ogólnie podwozie

A tutaj jeszcze praca związana z dioramką zacząłem dłubać kostke (kocie łby)

2b21aa4e48160ed5gen.jpg

pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 297
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to tak:

-co do brudzenia - jak ma być na ulicy to bym dał tylko kurz,

-co do modelu to sorry ale zepsułeś kalki - tak jak mówiłem, trzeba było dołożyć te x zł i efekt był by nieporównywalny. Gwiazdy ok, ale napisy widać, że klejone - przepraszam za tę opinię ale nie podobają mi się i psują wygląd modelu.

-co do gąsek - nie za wiele widać więc się nie wypowiadam.

Świateł z tyłu chyba nie pomalowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pigmenty można sypać, lub rozpuszczone w wodzie kłaść na elementy. Można jeszcze rozcieńczone na pędzel i dmuchać aerografem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

washa nie robiłem bo robiłem biedronke i myśle że wash juz niepotrzebny a zt ymi obiciami to nieweim zastanawiam się czy nie zrobić ich pędzelkiem retuszerskim pierw rozjasniony olivedrab a potem gun metal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wash i biedronka to dwie różne techniki i przydało się by je wykorzystać. Wash podkreśla trójwymiarowość obiektu. najlepiej daj lakier błyszczący i wash-uj wszystkie kanciaste elementy (płyta nad silnikowa, szczeliny w włazach itp.).

Model prezentuje się bardzo ładnie ale brakuje tej wisienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Siemka zrobiłem washa i zacząłem przyklejać detale , trzonki narzędzi będe jeszcze malował dokupiłem też mały zestaw akcesoriów academy tobołki już pomalowałem i jeden nakleiłem na wieżyczce reszte zastanowie się jak rozmieścić

 

A tutaj fotki

ae11317176927562gen.jpg

66118fa74cf2ea27gen.jpg

b2e3ceac6ed156a5gen.jpg

ebcb6f0efad80298gen.jpg

715b35073f7d836fgen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka chciałem wam pokazać uchwyty na kanistry zrobione przezemnie oraz własnej roboty tobołek:

 

83d05f1e3a3111f4gen.jpg

 

7f596eb47d1c0671gen.jpg

 

c3413d81e7c0c930gen.jpg

 

920371ca527bac9bgen.jpg

 

A tutaj jak pomalowałem skrzynke na amunicje :

 

2beee27beb55ceb3gen.jpg

 

i tobołki jasny mój ciemny italeri

 

adc6880e90236c0dgen.jpg

 

c39330ea8276ac42gen.jpg

 

poamlowałem go troche zagęstą farbą i dlatego taki efekt bo to taki próbny jak bedzie się wam podobało to zrobie inny i pomaluje normalnie

Sorki za zdjęcia ale robione na szybko z komórki ale myśle że zgrubsza widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Fajnie,coraz blizej konca.Nie zapomnij przewiazac tego calego majdanu;do szczescia brak jeszcze jakiegos wiadra. Lina jakas czarno-srebrna,sproboj ja jakims grafitem przeciagnac.Pamietaj o swiatlach i wizjerach.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.