Skocz do zawartości

Kalki Montexu


em

Rekomendowane odpowiedzi

Obrazki obejrzeć można pod tym linkiem. A opinie pierwszych posiadaczy sam bym chętnie przeczytał, bo i mnie ciekawość zżera.

 

Pierwsze primo ,to są tylko zdjecia z broszury.

Szczerze, obejrzałem w Martoli, wszystkie trzy , i w/g mnie nie sa warte tych pieniedzy. Przede wszystkim ,są rozmazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tam dopatrzylem wiekszej ilosci bledow [kalka do MiG-23MF].

 

Szczerze, obejrzałem w Martoli, wszystkie trzy , i w/g mnie nie sa warte tych pieniedzy. Przede wszystkim ,są rozmazane.

 

 

No to niezły pasztet za niezłe pieniądze, chętnie bym zobaczył dobrej jakości skany tych kalek /Mig-21,23 i Mi-24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi-24 jeśli byłby dobrze opracowany to 45,00zł za 8 malowań (zwłaszcza że większości do tej pory nie było na rynku) nie jest najgorzej.

Choć nazwa na okładce Mi-24D/W in Polish Air Force (czyli w Siłach Powietrznych ) mnie rozwaliła niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miga-21 sobie odpuściłem (wcześniej już trochę kalek nazbierałem łącznie z "ptasim łebkiem" z Ardpolu) na dobrą sprawę wykorzystałbym tylko godło WZL-u.

Floggera i Hinda wziąłem, przyjdą, zobaczymy - najwyżej się sprzeda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ niby tak ale ile wykonasz modeli z tego zestawu 8 malowań: dwa a reszta ? to samo tyczy się Migów czy nie można było zrobić arkusza kalek do "21" z malowaniami po jednym dla maszyn bis,mf,R, um,us ,f-13 ,pf i pfm plus zestaw cyfr tak jak w f-16 techmodu, wtedy mógłby kosztować i 60zł ale byłby do wykorzystania w całości .Takie jest moje zdanie ale biznes to biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ niby tak ale ile wykonasz modeli z tego zestawu 8 malowań: dwa a reszta ?

Wiesz znam takich co wykorzystają prawie wszystkie Ale bardziej miałem na myśli fakt, że większości z tych godełek jeszcze nie było na rynku.

 

MiG-21 bezsens, wszystko prawie już było, jak pisał Piotrek, a przecież jest tyle ciekawych malowań i godeł na ten samolot...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

MiG-21 bezsens, ..

 

tak sobie przejrzałem dokładnie te kalki do "21" i okazało się ,że ktoś tu nakłamał :

 

1.1 arkusz kalkomanii do 5 samolotów

 

numery do 5 maszyn i owszem ale godeł już tylko do dwóch a napisów eksploatacyjnych zapewne na jeden model więc de facto nie ma pięciu malowań a tylko dwa to trochę mało za 3 dychy

 

2. maski do malowania kabiny do modelu Zvezda

 

A to ciekawe czyżby Zvezda miała by wydać MFa ,ci co projektowali ten zestaw chyba nawet w podstawowym stopniu nie orientują się jakie zestawy są/były produkowane modelu do którego robią kalkomanie.

Inaczej jest w przypadku Mi24 i Miga 23 /chociaż tutaj też jest kwiatek :maski do Academy a nie do Floggera z R.V.Aircraft bez sensu .

 

tutaj są duże zdjęcia tych kalek

/url/ http://www.exito.sklep.pl/KALKOMANIE-k4 ... fault.html /url/

 

ps.ciekaw jestem jak te maski będą pasowały do Fujimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie coś Twój link nie działa, wrzucam od siebie: http://www.exito.sklep.pl/MONTEX-k526-0-3-default.html

 

Poza tym byłbym ostrożny z tymi szachownicami lov-vis 4szt.

Gdy badałem temat malowania samolotu 9111, nie udało mi się ustalić czy na spodzie szachownice też były lov-vis.

Z tego co się wówczas dowiedziałem na spodzie były jednak raczej biało-czerwone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej jest w przypadku Mi24 i Miga 23 /chociaż tutaj też jest kwiatek :maski do Academy a nie do Floggera z R.V.Aircraft bez sensu .

Raczej ukłon w kierunku masowego odbiorcy który wybierze raczej masowo produkowany model niż nisko nakładowego short-runa w cenie 3?, 4? modeli Academy.

Ogólnie wrażenie organoleptyczne pozytywne. Merytoryczne niestety "casu ni ma Panie", żeby usiąść i porównać z dokumentacją

Grzesiu a do Ciebie doleciało co miało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.