Skocz do zawartości

Challenger I MK 3 1:35 LEE


Kuglaty

Rekomendowane odpowiedzi

Kondziu - dzięki, miło usłyszeć, że się model podoba nie tylko mnie

Wywal tą figurke i będzie bardzo dobrze. Wykonany ciekawie.

Fakt - figurka nie wygląda najlepiej... Dlatego zamieściłem tylko 3 zdjęcia z plastoludkiem ;)

No trzeba przyznać że w plenerze wygląda on jeszcze lepiej, a takie pytanko mam te pudełka na napoje drukowałeś czy one w zestawach są?

Pudełka są własnoręczną robotą, tzn. obróbka kilku zdjęć w Photoshopie i wydruk, mam jeszcze zrobione pudła z CocaColi i Pepsi. Planuję również małą scenkę z Leopardem IIA4 do którego robię sobie skrzynki po browarach, lecz narazie o tym cicho sza

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model ładnie się prezentuje aczkolwiek jest kilka nieścisłości. Właz od wew. strony powinien być biały. Jeden z karnistów na wieży nie do końca jest umiejscowiony tak jak powinien być. Liny cholownicze chyba przerabiałeś troszke bo nie do końca są takie jaki być powinny. Wizjer na wieży jest chyba w fazie otwierania:). Brak anten:), Z tyłu na wieży powinna być tabliczka z oznaczeniem. No i to co koledzy już wcześniej napisali wyrzutniki granatów, figurka i przede wszystkin wydechy. Cały Challenger upaprany. poobijany, pordzewiały a wydechy czyściutkie jakby nigdy nie był odpalany:). Jedna sprawa która akurat mnie nie pasuje to to że 5 o'clocki dbają o sprzęt i tak pordzewiały napewno nie wyjechałby z jednostki.

Generalnie sporo wycisnołeś z przepaku Tamki i bez dodatków .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wygląda na piasku.

Te niebieskie tło mu nie służy.

Ponadto bardzo podoba mi się kolor beczek.

Pozdrawiam.

Beczki pomalowane kolorem Rust z Palety barw od Pactry.

Model ładnie się prezentuje aczkolwiek jest kilka nieścisłości. Właz od wew. strony powinien być biały

Oj jeśliś waszmość nie jest pewien na 100% kolorystyki to nie rzucaj słów na wiatr...

http://i39.photobucket.com/albums/e165/ ... 0024-1.jpg

 

Jeden z karnistów na wieży nie do końca jest umiejscowiony tak jak powinien być.

Chyba chodziło o kanister? Efekt zamierzony, aby urozmaicić nieco wygląd czołgu.

 

Liny cholownicze chyba przerabiałeś troszke bo nie do końca są takie jaki być powinny.

Owszem liny przerabiałem, jednak uchwyty mocujące pozostały oryginalne z plastiku.

Wizjer na wieży jest chyba w fazie otwierania:). Brak anten:),

Wizjer jest ruchomy, w trakcie otwierania. O antenach zapomniałem na śmierć! Doklei się ;)

Z tyłu na wieży powinna być tabliczka z oznaczeniem.

Nie przy każdym Challengerze takowa jest. Ja wzorowałem się poniekąd tym egzemplarzem

http://i3.tinypic.com/x6hil0.gif

Cały Challenger upaprany. poobijany, pordzewiały a wydechy czyściutkie jakby nigdy nie był odpalany:). Jedna sprawa która akurat mnie nie pasuje to to że 5 o'clocki dbają o sprzęt i tak pordzewiały napewno nie wyjechałby z jednostki.

Taka wizja artystyczna ;) Faktem jest to, że gdy dorwałem się gąbeczki i olejów nie mogłem się powstrzymać od obijania modelu

Dziękuję wszystkim pozostałym osobom za komentarze

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.