Skocz do zawartości

PZL P-11c 1/48 Mirage Hobby + Part


maverick0909

Rekomendowane odpowiedzi

Świetna winietka gratulacje Jedynie co można poprawić to naciągi, wydają się delikatnie za grube, a w miejscu odrapanych kalek malnij mu alluminum wtedy będzie wyglądać jak odprysk lakieru a nie zniszczona kalka :P ale i tak jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny Nie podoba mi się tylko kolor pierścienia towenda (chyba tak się to pisze). Malowany był on na kolor kadłuba. Pod wpływem temperatury spalin zmieniał kolor na bardziej rdzawy oraz zaczynała odpadać z niego farba ale nigdy nie był czarny. Mimo to winetka pierwsza klasa Chciałbym umieć tak malować figurki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały model !

 

Świetnie, że postanowiłeś wzbogacić go o figurki. Scenka pomimo, że mała to żyje i świetnie się prezentuje. Koledzy wymienili już drobne niedoskonałości. Ja z tej strony nie mam nic dodania, gdyż reszta bardzo mi się podoba.

 

Moje Najszczersze Gratulacje!

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie zrobiona pezetelka ! Miło się ją ogląda choć zdjęcia mogły by być bardziej ostre.

Inna kwestia to:

Bardzo ładny Nie podoba mi się tylko kolor pierścienia towenda (chyba tak się to pisze). Malowany był on na kolor kadłuba. Pod wpływem temperatury spalin zmieniał kolor na bardziej rdzawy oraz zaczynała odpadać z niego farba ale nigdy nie był czarny. Mimo to winetka pierwsza klasa Chciałbym umieć tak malować figurki.

Po pierwsze to nie pierścień Towenda lecz kolektor wydechowy (pierścień jest ZA kolektorem), po 2: kolektor z natury rzeczy nigdy nie był malowany, nowy był w kolorze stalowym, później pod wpływem temperatury i czynników zewnętrznych robił się fioletowy i rdzawy.

Kolor na modelu kolegi wcale nie jest zły (nie jest to przecież czarny!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjęło się u nas mówić 'pierścień Townenda', choć w zasadzie tego rodzaju obudowa silnika gwiazdowego wzorowana jest na równolegle powstałym amerykańskim projekcie NACA - lepszym ze względu na doskonalszy aerodynamicznie profil. Kolektor w przypadku P-11 jest funkcjonalnie integralnym elementem pierścienia i istotną składową pracującego profilu obudowy silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.