Skocz do zawartości

Bałtyk 1944 port niemiecki


Czesio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cześć Czesio, śledze Twój pomysł i trzymam kciuki. Ja swoje figurki wymyłem w płynie do naczyń a później biała farba w spreyu i żadna farba nie schodzi, Schnell jest fajny każdy ma swoją wizje wykonania ale czy troszke nie jest zbyt mocno umorusany /załoga w nagrodę dostałaby bilet na front wsch. lub czape/ Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może trochę, ale taki miał być od początku Zdjęcia będą w sobotą bo tydzień temu zapomniałem obcykać Moje figuranty prawdopodobnie polecą do cleanluxu i będą malowane jeszcze raz bo wystarczy potrzeć w palcach i są znowu niebieskie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt niebieskie smerfy są troszke gumowate ale pobaw się spreyem lub podkładem MOTIP. Co do Twojego "czyścioszka" to była tylko moje skromna opinia,zdanie. Twoje małpy Twój cyrk, żebyś mnie źle nie odebrał, że krytykuje Schnelik jest OK. tylko strasznie umorusany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, fakt jest umorusany ale a żywo aż tak tego nie widać, zdjecia wyszly bardzo ciemne A Ty abir bierz się za Gato bo smaku narobileś i cisza Tak na boku przerabiam drugiego schnella na S-38, jesli są chętni wkleje focie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Obserwuje warsztat od poczatku ale jakos przeoczylem schnella

.Fajny,podoba mi sie ten styl brudzenia.Jednak rdza jest zbyt czerwona.A tak wogole z czego ja robiles-czy moze byly to gotowe specyfiki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdza to rust Pactry, nakładany dość rzadką gąbką, na to olejna bodajże Sienna palona też gąbką, i pigmenty Miga light i standard rust (dzięki Kornik ), na to bezbarwny i wash. Postaram się jeszcze o lepsze zdjęcia a przede wszystkim o dobre oświetlenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam

Długo nic nie wrzucałem, ale roboty nie stanęły. Zrobiłem nabrzeże oraz budynek. Oprócz blitza i dźwigu mam też Kettelkrada i wózek na torpedę. (zbudowany z kawałka wypraski i części od bradleya i jakiś działek ) Podstawę mam już w domu muszę ją tylko poskładać i wyszlifować. W dźwigu brakuje jeszcze kilku części. Woda będzie z plasteliny. To chyba tyle, Timi zrobił mi zdjęcia więc wreszcie można coś zobaczyć. Zdjęcia nabrzeża tylko z jednej strony bo nie mieściło się w namiocie

img2193oo.jpg

img2192t.jpg

img2191ta.jpg

img2190s.jpg

img2194f.jpg

img2196i.jpg

img2195fv.jpg

img2197g.jpg

img2199t.jpg

Ps. Drabinka na brzegu trochę się spłaszczyła ale zobaczyłem to dopiero teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki !! Sorki za brak skali w temacie, jest to 1:72. Zauważyłem że wsysło mi opis budynku tak więc budynek to karton gips, papier zerwałem tylko od jednej strony z drugiej tylko przy krawędziach żeby było łatwiej szlifować. Wejście do budynku to płytki Hips, pozostałe 2 to balsa. Reflektor sklejony z płytek prostokąt, potem wyszlifowany i wyfrezowany w środku, osłonka to jakiś drucik a żarówka z kawałka bezbarwnej wypraski. Kable i barierka to cyna, a 2 puszki rozdzielające to jakieś śmieci z Bradleya 1:35. Koła ratunkowe ze schnellbota. Palnik gazowy to 2 wypraski wytoczone na tokarce z mikrowiertarki i imadła ( ) rama to jakiś drut, a pokrętła z modelu. Nabrzeże to styrodur, na to poxipolem przyklejony kartongips, czarne listwy to listewki sosnowe 5x3mm. Daszek to balsa pokryta pociętą na paski instrukcją od schnellbota, która jest przyklejona na sidolux. Dach który jest na zdjęciu jest już w koszu bo był on robiony pod wcześniejszy budynek który mi się przewrócił i rozsypał, w związku z tym brakuje mi ok. 1cm dachu z tyłu budynku w tym tygodniu raczej nie będzie żadnego update`u bo w piątek na modelarni mamy przygotowania do wyjazdu na zawody i raczej nic nie porobię To chyba wszystko.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.