Skocz do zawartości

85 CORVETTE COUPE - Monogram 1:8


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem nad białą i to dość intensywnie

 

8f69cada0462f5fc.jpg

c572c5faac44d588.jpg

c286e46bc7704fe3.jpg

 

Inne kolory:

 

6d8d8130ae827a68m.jpg26a5d7850cd24a0dm.jpg5b8824b822f19259m.jpg

 

ec086db5c52797adm.jpgfd80ab223df05c23m.jpg

 

ale czerwony kolor chyba najbardziej pasuje

 

e8d922e294ba7d33.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tornado ja bym sobie na twoim miejscu, pomalował Corwette na czerwony kolorek, a dach bym chyba zrobił czarny powodzonka.

Decyzję do podjęcia zostawiam tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się najbardziej podoba ta na 1 fotce kabrio, nie wiem do końca czy ona jest biała bo ma taki aksamitny kolorek :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele są już gotowe, pomalowałem je czarnym matem i przetarłem pędzelkiem clearem:

 

19995580a5c002b1.jpg

 

Deskę pomalowałem na czarny półmat i okleiłem flockiem:

 

7ccae4e7e9f0d721.jpg

 

Wnętrze jeszcze schnie, ale i tak chya trzeba będziee dać je do poprawy:

 

d543c1c833994a66.jpg

c0935c24badabc7f.jpg

 

Bylem już zdecydowany na pomalowanie kasty na biało, jednak po zrobieniu próbki okazało sie, że zarówno szary podkład jak i biały kolor różowieje W takim razie zdecydowałem się na srebny:

 

14034fbec4c3edce.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie doczepię się do niczego, poniewasz wszystko jest super jak zawsze zresztą.

P.s A co to jest ten Flock Andrzej, nigdy o czymś takim nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Nooo to zadałeś ćwieka z tym srebrnym ... kurde, już sam nie wiem ... czarna, czerwona, srebrna ... czerwona, czarna, srebrna ... srebrna, czarna, czerwona ...

 

Ta srebrna wygląda pysznie. Kurcze ...

Fotele i decha nie wiem tylko czy dobrze rozumiem to co widzę, fotel Twojej Corvette ma z tyłu coś na kształt "korpusu" który prysnąłeś na szary, tak? Jestem pewny, że masz dokumentację zdjęciową, więc jestem spokojny, tylko tak, wolę się upewnić.

 

Powodzenia i pamiętaj ... ja tutaj tupię ...

 

pozdrawiam,

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem tylko czy dobrze rozumiem to co widzę, fotel Twojej Corvette ma z tyłu coś na kształt "korpusu" który prysnąłeś na szary, tak? Jestem pewny, że masz dokumentację zdjęciową, więc jestem spokojny, tylko tak, wolę się upewnić.

Jest dokładnie to co widzisz, dokumentację posiadam:

 

29d313015073f682m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafny wybór Andrzej

 

 

Na allegro można dostać flock. Linku nie dam, bo nie chce mi się szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafny wybór Andrzej

Chodzi Ci o kolor kasty

 

Na allegro można dostać flock. Linku nie dam, bo nie chce mi się szukać

Flock na allegro kosztuje 26 zł. a w Hiro 7,23 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafny wybór Andrzej

Chodzi Ci o kolor kasty

 

Na allegro można dostać flock. Linku nie dam, bo nie chce mi się szukać

Flock na allegro kosztuje 26 zł. a w Hiro 7,23 zł

 

1. Tak Sorry za niedomówienie (w zasadzie niedopisanie )

 

2. No to niezła przebitka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to nie jestem całkiem przekonany do srebnego najchętniej pomalował bym Corvettę na czerwono Z drugiej strony podkład na kaście już wysechł i muszę powiedzieć, że skoro kasta w szarym prezentuje się całkiem całkiem, to w srebnym metaliku powinno być jeszcze lepiej, przynajmniej tak mi się wydaje

 

6c15ef66ddf2f5b0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tornado wszystko jak narazie wykonane na najwyższym poziomie

A srebrny kolor będzie pasował do tego autka, a poza tym złamie tą czerwień Jaguara stojąc obok niego na półce

 

Pozdrawiam i czekam na więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu miałem remoncik ale i tak znalazłem wolną chwilkę na klejenie (a co tam - przecież nie ja go robiłem ). Tak więc skleciłem do kupy maskę silnika:

 

d04be55ac27ea914.jpg

 

Kasta otrzymała kolor - jest to srebno/oliwkowy Motip 91U (spray). Szyby są nałożone na sucho do przymiarki:

 

7cc676fc5131132c.jpg

 

Podczas malowania zrobiłem babola po utwardzeniu bazy trzeba będzie go usunąć i jeszcze raz całoć prysnąć.

 

afc90b67cd0427d0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wnetrze komory silnika nie ma byc czarne?

Komora narazie jest tylko w podkładzie, będzie czarna ale dopiero jak skończę kastę na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak sobie wlasnie myslalem... Zapomnialem jeszcz o jedno spytac. Na fotkach kolor nadwozia sprawia wrazenie lekko zlotawego. Tak jest, czy troszke fotka przklamala? Bo mnie sie w takim kolorze, jak na zdjeciach, bardzo podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż tego nie widać ale prace powoli idą do przodu Na kaście zlikwidowałem zacieki i ponownie pomalowałem ją, ba nawet już na niej schnie clear Dzisiaj zabrałem się za deskę rozdzielczą, chciałem nakleić kalkomanię na plexi i wstawić ją w okienka, niestety okazało się, że kalkomania jest popękana i pomimo użycia płynów ciągle się zawijała i wogóle nie chciała się przykleić

 

7c9c2f179b3fc2b7.jpg

 

Nie pozostało mi nic innego jak pobuszować w necie, znalazłem oryginalne zegary na aukcji z częściami do samochodów, które sobie przeskalowałem i druknąłem. Nastepnie kilkakrotnie podkleiłem je taśmą klejącą, w ten sposób uzyskałem imitację szybek i na koniec wstawiłem je na swoje miejsca. Domalowałem co nie co przy radyjku i pare innych pstrykaczy, no i chyba starczy

 

45647ca55f919622.jpg

7a9b7f7b172a479f.jpg

 

Skleiłem do kupy lampy dzienne i pomalowałem boczne kierunki:

 

d4f31d86ae1aee57.jpg

b04033a66633ec5a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że decha od mojego Peterbilta jest wielkości radia w Twojej Corvette- cie

 

Andrzej nie ważne, że powoli... Ważne, że do przodu Decha rozdzielcza wygląda "w dechę"

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.