Skocz do zawartości

RUDY 102 czyli kaczor


FAHR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 years later...

Ale zastanów się, czy komentarz o treści "Bardzo ciekawy." jest aż tak ważny dla autora, żeby odkopywać wątek z przed 4 lat?

Nie chce, żeby to wyglądało na jakieś moje osobiste wycieczki względem nowych użytkowników, ale na serio, przydałoby się oficjalnie upomnieć kolegę, aby przestał notorycznie wyciągać z czeluści forum różne wątki, dodając nic nie wnoszące komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie czolgi grajace Rudego byly powojennej produkcji........

Pewny jesteś tego co piszesz, bo ja jestem pewny ,że się mylisz.

W produkcji filmowej znalazłem conajmniej 2 czołgi wojenne i jedno ujęcie , które może sugerować ,że było ich więcej.

Wiele o realizacji filmu rozmawiałem z moim Teściem,który przez lata służył w Żaganiu.

Do zdjęć niektórych odcinków tam realizowanych wydelegowano czołg z 1 Komp. ,a z żołnierzy 2 Komp. Między innymi udział brali krp.W. z Sosnowca dobrany posturą do załogi Rudego oraz kpr P.jako dowódca w wozach niemieckich . ( Nazwiska usłyszałem po raz kolejny ,ale ustawa...)

Ja kalki do Rudego opracowywałem właśnie na podstawie wojennego Rudego ,by było bliżej prawdy ,choć to nadal prawda filmowa ,bo wtedy jeszcze powinni walczyć na T34-76.

 

Kolego mimo kilku potknięć ,które można usunąć i/lub nieścisłości powstałych na skutek płynnej dokumentacji w postaci wielu filmowych Rudych zbudowałeś fajny i pozytywnie odbierany model , za co gratulacje.

Na pochwałę zasłużyłeś także za próbę przekonwertowania wieży zakładu 183 na Bumarowską . Może kiedyś doczekamy się seryjnej wieży Bumaru z plastiku , bądź chociaż z żywicy jako kit do konwersji . Aż dziw ,że przez tyle lat żadna polska firma się tym nie zajęła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE, LITOŚCI!!!! To jest temat z przed prawie pięciu lat. Jakub, popatrz czasem na datę ostatniego postu zanim napiszesz nowy. Wiem ze autor na pewno się cieszy, ale nie chodzi o to aby przenosić wątki ze strony np. 30 na pierwszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.