Skocz do zawartości

Holmes 750


copycat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie, ten wąż jest stosowany jako komplement! Co z tego, jeśli i tak został przekroczony limit transferu i teraz nic się nie zobaczy...

 

copycat - bardzo ładne obicia farby, może kilka słów na temat jak to było zrobione? Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszych pracach

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sprostować sprawę węża - oczywiście, że to komplement; warsztat, swoim profesjonalizmem, kąsa w twarz boleśnie:D Grubyjg chyba odnosił się do wcześniejszych wypowiedzi copycat'a. Niebawem obrazek powróci;]

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Można powiedzieć, że wstępnie i na szybko skończony. Właściwa galeria może kiedyś, jak jeszcze nad nim popracuję. Nie jestem zadowolony z efektu.

 

Się wyżywać do woli, jest nad czym.

 

CRW_3081.jpg

 

CRW_3084.jpg

 

CRW_3085.jpg

 

CRW_3087.jpg

 

CRW_3088.jpg

 

CRW_3089.jpg

 

CRW_3090.jpg

 

CRW_3091.jpg

 

CRW_3094.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście sam model się podoba, mógłbym jednak wymienić kila "ale". Brakuje mi na tyle jakiejś skrzyni na narzędzie, łańcuchów czy innych przydatnych pierdołek może jeszcze jakieś napisy na bokach z nazwą firmy i nr. telefonu. Myślę, że takie szczegóły uwieńczyłby dzieło. Kabina i maska wydają się być za czyste w porównaniu do felg.

Poza tym nie mam nic więcej do powiedzenia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz trafiłeś w sedno. Takie były plany. Model trafił na półkę, ale to jeszcze nie to. Zabrakło czasu, a raczej za dużo projektów na raz. Łańcuch jest, ale na zdjęciach go nie widać. Dojdą jakieś drewniane kliny, może koło zapasowe, może jakaś beczka na olej, czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Tak się zastanawiam, z czego ty taki niezadowolony jesteś? Na pewno łamiesz serce wielu młodym modelarzom, którzy chcieli by kiedyś dorwać w swoje ręce taki model i zrobić go na takim poziomie. Co do wyżywania się (tak, bez żyłki masochistycznej nie można być dobrym modelarzem ) - moim zdaniem te liny stalówki powinny być proste (jaki to materiał? może można by je poprzeciągać, albo powiesić pod obciążeniem?), napisy po prostu muszą być (wymagane prawem) i tak jak koledzy pisali, przydało by się stonować kabinę trochę, żeby pasowała do reszty. Życzę powodzenia przy tym i przy innych projektach, pozdrawiam i miłego dnia

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maska źle leży, miałem kabinę naciągnąć, ale jak ją wkleiłem na swoje miejsce to trzeba było przy okazji się gimnastykować z wydechem. A potem już było za późno na maskę. Trochę mi szybki zaparowały. Po wklejeniu wydechu okazało się że zabudowa jest za długa. Musiałem ciąć sklejone i pomalowane drzwiczki. Liny nie udało mi się ich napiąć- wziąłem je z wrecera od revella. Tył podrasuję folią aluminiową, znam fajny trick na łuszczącą się farbę. Drzwi specjalnie niezbyt pobrudzone czekają na naklejkę. Jedna z klamek krzywo przyklejona. To jeszcze nie to co chciałem i dlatego mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, czasem bywa tak - temat jest trudny. Wszystko musi być do wszystkiego dopasowane - to jest ten problem. Życzę powodzenia w dalszych projektach i pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi szybki zaparowały.

 

No właśnie miałem pytać co to tam na tej szybie nad uszczelką widzę ;)

Model ma masę mankamentów.... ale wiesz o nich tylko Ty, a my ich nie widzimy, więc gratulacje i czekamy na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.