Skocz do zawartości

[OPEN]ZTS Jak 1M + hand made


fiedotow

Rekomendowane odpowiedzi

My tu o Spitkach a Jaczek się robi... Wycięty luk kółka ogonowego i inspekcyjny.

p1040617v.jpg

p1040625lf.jpg

Koszmarnie wygląda podział usterzenia pionowego. Do poprawki...

Zaczęty silnik... Może coś z niego będzie...

p1040627f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie Jaczek trochę Spita goni. Ale uwaga - listwy przy kratownicy z prawej strony kadłuba powinny być pociągnięte o jeden segment do przodu - plany wskazują, że nie ma symetrii, bo z lewej strony była dodatkowa pokrywa otwierana do góry. Z uwagą obserwuję silnik, zapowiedź jest ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiedotow może w przyszłym roku zrobimy konkurs "Zrób z Plastyka Tamyię" a nagrodę opatrzymy Twoim nazwiskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaju! Jestem pod wrażeniem tego, co widziałem.

A co u Jaczka? Mało czasu pomiędzy zajęciami bo i koniec semestru, przygotowania do Jasełek itd. Dziś korekta usterzenia pionowego.

p1040693a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie fragmentu Spita przestało istnieć!, a było na czym oko zawiesić. Po tym co robisz do tej pory widać, że o silnik bać się nie trzeba

Zdjęcie? Ale link jest

Dzięki za uznanie... Niestety Jaczka troszkę po macoszemu chyba traktuję. Muszę podgonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Szlachetni w Dziele Tworzenia...

Niestety moje ostatnie przejścia życiowe spowolniły znacznie prace nad modelami a wręcz je zablokowały... Może zdążę do finału, ale wybaczcie mi milczenie...

Z poważaniem...

Wasz Aleksandr Fiedotow, czyli Ja

P.S. Wpis dla obu tematów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Szlachetni! Wybaczcie mi, ale zawieszam temat Jak 1 M + hand made. Nie idzie mi jakoś i wolę odłożyć go na "później" niż coś schrzanić... Prace mam nadzieję powrócą jeszcze przed zakończeniem Konkursu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że zdązy Pan skończyć ten model przed zakończeniem konkursu, bo warsztaty takie jak ten to istna kopalnia wiedzy i sądzę, że nie tylko ja czerpię znich pełnymi garściami

 

Powodzenia i czekam z niecierpliwością na kontynuację prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiedotow może w przyszłym roku zrobimy konkurs "Zrób z Plastyka Tamyię" a nagrodę opatrzymy Twoim nazwiskiem

Bardzo dobry pomysł: konkurs imieniem tow. fiedotowa zrób to sam albo wcale

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Towarzysze! Brzmi to troszkę jak pożegnanie, ale nie znikam z łamów forum, co więcej zaczynam nowy temat jako, że Jak poszedł do poczekalni. Zapraszam, a chyba się będzie działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzyszu Fiedotow! Komitet Jakologiczny przyjmuje Waszą decyzję o zawieszeniu Jaka z mieszanymi uczuciami!

 

Ale z drugiej strony wolę, żebyś go przeniósł na zwykły warsztat, jeśli w pośpiechu konkursowym miałby ulec pokusie uproszczeń. Mój też jeszcze trochę potrwa, to przynajmniej będzie dłużej okazja do wymiany poglądów

 

Spita z uwagą obserwuję. Jak kiedyś umieszczę własnego w planach produkcyjnych, zawnioskuję o objęcie go przez Towarzysza patronatem honorowym.

Uprasza się również o zachowanie najwyższej staranności nad P.11c. Półtora miesiąca to czyn iście stachanowski! Komitet będzie przypatrywał się postępom pracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.