Skocz do zawartości

Pzkpfw V Panther Ausf.A


Michał96

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cześć no i niestety po przemyśleniach zmieniam kamuflaż Są to wzory od kolegi Twitcha

Który wam się bardziej podoba???

A to efekt dzisiejszych prac, sory za jakość zdjęć, nie miałem miejsca, jutro wstawię lepsze. Wieża po liftingu bardziej mi się podoba. Wszystkie elementy to puszka.

Doszły uchwyty (drucik)-nie wszystkie, te na tylnim pancerzu i włazie przyczepię później. Doszedł też uchwyt na MG. Wszytko też poszlifowałem papierem ściernym. Aha i upitoliłem też zjechane błotniki Tamiyi

 

 

090frq.jpg

 

096jh.jpg

 

img0449gi.jpg

 

img0454tn.jpg

 

img0457cw.jpg

 

img0461ol.jpg

 

Już sam nie wiem podoba mi się ten kauflaż ze ściętymi kolorami, jakiś taki może troszkę inny i przez to bardziej ciekawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się na drugie nie porywał . No chyba, że czujesz się na siłach.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem Kurcze, mam ogromną chęć na zimmerit - już znalazłem tani 25 zł do wersji ausf.a

No i te wężyki fajne. A dla ciebie Grzesiek które lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczę dlaczego akurat wybrałem pierwszy. Nie zwróciłem uwagi czy ma zimmerit czy nie. Kierowałem się tym, że jest na pewno prostrzy i łatwieszy do wykonania, oraz wydaje mi się że ten drugi strasznie zaciera detale. Oczywiście bardzo trudno jest porównac obrazek do tego co wyjdzie na modelu. Tak więc jeżeli ci się podoba ten drugi to się nie przejmuj dawaj - popatrzymy. Ja osobiście czuję sie jeszcze za cienki na takie kamo, ale sam planuję zrobic zimmerit na Panterze, więc na pewno będę szukał innych malowań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć monetą. Propozycja, następną Panthere zrobisz w zimmerycie, a tą zrób w krzakach. Co do własnego zimmerytu, poćwicz na jakimś kawałku i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do napisu LSSAH... na jednej grafice jaką znalazłem napis był na zimmericie... a na zdjęciu powyżej go nie widać... ale to może być przez jakość zdjęcia.

 

Na zdjęciu widać prawą stronę wieży a na grafice napis jest po stronie lewej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do napisu LSSAH... na jednej grafice jaką znalazłem napis był na zimmericie... a na zdjęciu powyżej go nie widać... ale to może być przez jakość zdjęcia.

 

Na zdjęciu widać prawą stronę wieży a na grafice napis jest po stronie lewej.

Co nie znaczy że napis może być po dwóch stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się podoba, tylko nie widzę czy ma zimmerit.

Wydaje mi się że tak. W prawdzie zdjęcie jest z terenów Ukrainy... ale to blisko Polski

5418724561_b6f0c9ac14_b.jpg

Panthers of SS-Panzer Regiment 5 ready for action near of Kowel, strategic city in the north-western Ukraine. Panther "R02" is the SS-Standartenführer Johannes Mühlenkamp, Kommandeur of SS-Panzer-Regiment 5/5. SS-Panzerdivision 'Wiking'. 6 April 1944.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, robimy Wikingów, postanowione, w przyszłym tygodniu urodziny, więc kupuje zimmerit od edka i grille:)

Jeszcze powinno zostać na inny model Dzisiaj coś pogrzebię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tylko jeśli chodzi o zimerrit z PE to podobno wygląda trochę zabawkowo. Jeśli ja bym kupował to tylko z Attak-a, bo on wygląda o niebo lepiej od blaszek, ale to jest moja opinia.

Tak nawiasem mówiąc to panterka ładnie taka poharatana wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chcesz kupić w tej samej cenie GS? Zawsze się przyda i zimmerit zrobisz gdzie chcesz ( z uszkodzeniami włącznie).

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.