Skocz do zawartości

>Volvo FH "L. Tynjala OY"<


tomeka6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Witam, kolej na nastepny aktual, ukonczylem boczna unoszona sciane i podsufitke. Buda jest juz praktycznie zrobiona, zostaly tylko drobne zabiegi kosmetyczne.

 

DSC_1948.jpg

DSC_1949.jpg

DSC_1950.jpg

DSC_1951.jpg

DSC_1952.jpg

DSC_1953.jpg

DSC_1954.jpg

DSC_1956.jpg

DSC_1961.jpg

DSC_1962.jpg

DSC_1964.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy konkurs na którym się pojawisz masz wygrany Maestro

 

No ciesze sie, ze tak myslisz , ale szczerze mowiac na zainteresowaniu ludzi mi zalezy bardziej, niz na pucharach, a z wieloletnich obserwacji konkursow zauwazylem, ze spory procent modelarzy, to jak by mogli, to by sie pozabijali o trofea, mnie to nie rajcuje. Dzieki za mily komentarz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chylę czoła . To naprawdę świetny model . A co do trofeów to nigdy nie jadę z nastawieniem że muszę mieć tę blaszkę. I Ty pewnie wolałbyś godzinami odpowiadać na pytania dotyczące budowy modelu niż te pucharki za 15 zeta ( mam na myśli rodzime podwórko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię jedno i drugie, pogadać o modelach i coś dostać, najlepiej jakiś model, którego się nie ma, a chce się dostać. Ale to jakoś nigdy się nie stało.

Fajnie że wnętrze przybrudziłeś, wygląda o wiele lepiej. A tak patrząc na rozmytą w tle postać i obrazki, to Ty chyba masz kogoś w otoczeniu kto powinien umieć je pobrudzić, czy przycieniować. Każ się uczyć, bo to pomimo ogólnej niechęci, fajny dodatkowy smaczek modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Copycat - dzieki za opinie, z tym brudzeniem to wylacznie moja robota, choc przyznaje jest w moim otoczeniu ktos, kto zna sie na tego typu rzeczach - moja zona, bo to o niej mowa zajmuje sie malowaniem obrazow i szkicami glownie aktow. Wracajac do brudzenia to jeszcze to musze poprawic bo nie jestem do konca zadowolony z efektu. Generalnie model ciezarowki nie moze byc za czysty, z zewnatrz moze wygladac czysto, ale jak zajzysz pod rame to musi byc lekko przybrodzony tak jak w oryginale, wiec tego sie bede trzymal.

 

Yemas - model bedzie mozna zobaczyc na zywo w bank holiday weekend w czerwcu, miejsce - Cavan Equestrain Centre. Nie bedzie jednak bral udzialu w konkursie.

 

Mark 666, no jasne, ze wole rozmawiac o modelach niz "chwytac" za puchary, wtedy taki konkurs czy wystawa maja klimat.

 

Dzieki za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Taka niewielka przymiarka z kabina. Zostalo jeszcze ja tylko prysnac bezbarwnym i dac kalki.

 

DSC_1978.jpg

DSC_1979.jpg

DSC_1990.jpg

DSC_1992.jpg

DSC_1974.jpg

 

 

....i pistolet powietrzny....

 

 

DSC_1965.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna robota...mam pytanko skad bierzesz kalki?

 

Dzieki wszystkim za komentarze . Sushi79 - kalki zrobil mi znajomy z Anglii, jakosciowo dobre, ale czlowiek robi to tak opieszale, ze nie chce mi sie juz nic od niego zamawiac. Tu jest jego strona http://dodgersdecals.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sushi79, nie ma za co. Tu masz jeszcze namiar do kolejnego http://www.cbtransfers.co.uk/home.

Tak w ogole to kiedys chcialem pojechac na stale do Glasgow, kiedys duzo gralem na dudach, eech, dawne czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam wszystkich, czas na aktual. Niestety moja kabina ulegla zniszczeniu w Swieta, w zwiazku z tym postanowilem zrobic cos na styl ciezarowki jezdzacej w rzeczywistosci z taka kombinacja. Dodam, ze swiatla od FH 3 pochodza od Volvo FH z firmy Emek. Poprzednie malowanie kabiny jakos nie przypadlo mi do gustu, wiec wybralem inne.

 

DSC_2080_zpse3c6e96d.jpg

DSC_2081_zps0f4c659c.jpg

DSC_2083_zps770d4699.jpg

DSC_2082_zpsdc4363d2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Nowa kabina wygląda dobrze! Przykro słyszeć o tej starej - co się c nią stało, jeśli mogę zapytać? Życzę powodzenia w dalszej budowie i pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.