Skocz do zawartości

>Volvo FH "L. Tynjala OY"<


tomeka6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Falarek - amortyzatory beda, spokojnie.

 

Mark666 - okablowanie w tym przypadku jest pomalowane razem z rama - ciezarowka przychodzi w oryginalnych firmowych kolorach (wtedy okablowanie jest czarne) do wlasciciela firmy, ten z kolei przemalowywuje na swoj wlasny kolor i dlatego okablowanie jest pomalowane pod kolor ramy. Jeszcze nie zamontowalem przewodow paliwowych ze zbiornikow, a te beda czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam wszystkich, czas na maly aktual, podwozie powoli nabiera ksztaltow, ale nadal jest wiele do zrobienia.

 

DSC_1170.jpg

DSC_1169.jpg

DSC_1168.jpg

DSC_1167.jpg

DSC_1162.jpg

DSC_1161.jpg

DSC_1156.jpg

DSC_1159.jpg

DSC_1158.jpg

DSC_1155.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A idź precz. Jak można uzyskać tak doskonały efekt. Czapki z głów. Najbardziej podoba mi się bak, jak prawdziwy. Swoją drogą z czego są opaski na bak zrobione? Felgi pięknie lśnią. Coś czuje że to będzie piękna bestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A idź precz. Jak można uzyskać tak doskonały efekt. Czapki z głów. Najbardziej podoba mi się bak, jak prawdziwy. Swoją drogą z czego są opaski na bak zrobione? Felgi pięknie lśnią. Coś czuje że to będzie piękna bestia.

, Oj do doskonalosci to tu jeszcze daleko, ale fajnie, ze sie podoba.

To sa zbiorniki na olej hydrauliczny, z bakiem jeszcze walcze (juz go robie po raz trzeci ). Co do opasek to jest to folia winylowa samoprzylepna - najpierw poszla czarny mat, a potem ta chromowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd nie dopatrzyłem. A gdzie mogę dostać taką folię?

 

W sklepach z okleinami meblowymi, albo najlepiej u kogos kto robi napisy reklamowe na samochodach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jak narazie swietna robota.Bardzo ambitny projekt, który wyglada na to ze bedzie skonczony, pisze o tym bo ostatnie dwa lata duzo sie takich projektów pojawiło ale zaden nie został ukonczony.Młodzież z małym doswiadczeniem odpada przy ramie. Powodzenia w dalszych pracach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta rama...Czuje się trochę jak ten gość

 

SoccerFail2.jpg

 

pzdr

 

No rama rzeczywiście rewelacja, ale tak dostać w "michę" z piłki to żadna przyjemność, a oglądanie takich warsztatów to już tak.

Bardziej czasem można się poczuć jak po dostaniu w splot słoneczny - przeponę, bo oddech potrafi zabrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich, w miedzyczasie zrobilem silnik. Nie ma zadnego szalu, bo i tak bedzie przykryty kabina wiec to mi wystarczy. W odskoczni od standardowego fabrycznego malowania na zielono, zdecydowalem sie na szary, bo takie tez widzialem. Nie bawilem sie zbytnio w Bog wie jakie przerobki, ale zmienilem miske olejowa, dodalem filtry paliwa, troche kabelkow, no i chyba jeszcze pomaluje filtry oleju na bialo...

 

DSC_1203.jpg

DSC_1189.jpg

DSC_1187.jpg

DSC_1174.jpg

DSC_1176.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wygląda cieniowanie na pierwszym zdjęciu.

 

To jest wlasciwie jedyne zdjecie odzwierciedlajace silnik jak on naprawde wyglada. Dzisiaj juz mi sie nie chcialo, ale moze jutro zrobie wiecej takich fotek, bo praktycznie oprocz tej pierwszej to reszta zdjec wyszla beznadziejnie. Silnik w rzeczywistosci jest ciemno szary, a nie taki popielaty. Ciesze sie, ze sie podoba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie , silniczek widziałem już na jednym z zagranicznym forum i od razu mi się podobał, jaki to kolorek silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje panowie, ciesze sie ze sie podoba.

 

Irizar - kolor to RAL 7005. Nie chcialem go malowac jak oryginal na zielono, bo generalnie jakos mi to wszystko nie wspolgra ze soba kolorystycznie, bo bede mial dwa odcienie czerwieni, czarny no i zielony by tu troche napieprzal po oczach. Poza tym kto powiedzial, ze silnik nie moze miec innego koloru niz fabryczny?

 

Jeszcze kilka detali do silnika, jakies panele oddzielajace silnik od kol, chlodnica, itp. a potem jedziemy z kabina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Witam wszystkich, taki niewielki aktual - przymiarka. Zdjecia takie sobie, robione na szybko.

 

DSC_1718-800.jpg

DSC_1715-800.jpg

DSC_1720-800.jpg

DSC_1721-800.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.