Skocz do zawartości

Kto mu dał prawko - 1:35


lulu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Stary blitz z italeri, ćwiczyłem na nim; ma kilka warstw farby, ciągle coś w nim zmieniałem, nie nadawał się już na nic, postanowiłem go zasypać śniegiem w szczerym polu. Podczas pracy zaczął przypominać ciężarówkę, więc trochę szkoda mi się go zrobiło i dodałem trelinkę – krzywa droga sugeruje Polskę . Później w prezencie otrzymałem pak 97/38 AT gun z italeri – postanowiłem dodać,figurka, beczki i kanistry się znalazły, słup wpadł w ręce będąc w Bytomiu. Koncepcja na początku była, że będzie to wrak, przez to brak bocznych szyb. Kalki dawno odpadły, dodałem co miałem, na rejestracje nie było co i jakoś tak zostało.

Może komuś się spodoba. pozdrawiam

 

1.JPG

 

2.JPG

 

3.JPG

 

4.JPG

 

5.JPG

 

6.JPG

 

7.JPG

 

8.JPG

 

9.JPG

 

10.JPG

 

11.JPG

 

12.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - koleś się śmieje z tego co narobił

śnieg na lakier do włosów, czyli najpierw lakier potem soda oczyszczona i znowu lakier. polecam sodę od dr oetker niż ta z gellwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, malowanie dobre ale coś tu nie gra z tym śniegiem, ewentualnie pogodą.

Skoro nie ma śladów kół na chodniku, ubitego przez buty śniegu na trawie to znaczy, że śnieg chyba pada?? A to z kolei rodzi pytanie dlaczego kierowca nie ma go na sobie ( śniegu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężarówka wypadła z drogi i zaczął padać świeżutki śnieżek- Łapiecie to?

Armaty nie odczepiono, a śladów na drodze nie widać- bo świeżutki śnieżek...

Gościu się śmieje, bo- świeżutki śnieżek...

 

Gratulacje- model i scenka ze smakiem (ach ten Dr Oetker!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenka o tyle ciekawa bo nieco inna i trochę z humorem.

Może trochę beczki mogłyby być lekko pogięte.

rhinoceros myślę wyjaśnił nieco tym, co nie zrozumieli scenki o co chodzi...

 

A krytykantami, którzy sami nic nie pokazują, za to chętnie krytykują innych bym się nie przejmował...

P.S. trylinki od kiedy istnieją?
Trylinka (...) Nazwa pochodzi od nazwiska wynalazcy Władysława Trylińskiego, który 15 września 1935 r. opatentował pod nr 18323 nawierzchnię z betonowych płyt sześciokątnych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rhinoceros i Grzes wyjaśnili za mnie. dzięki chłopaki. szczególnie podobała mi się wypowiedź

A krytykantami, którzy sami nic nie pokazują, za to chętnie krytykują innych bym się nie przejmował...
- tak też uczynię

 

Odnośnie śladów na śniegu to były od butów ale coś się nie utrzymały szczególnie na trawie. Na pierwszym zdjęciu słabo widoczne są ślady na trylince, wesoły niemiec "chodził" także na około opla ale to wogóle już nie widoczne. Może ktoś doradzi jak je dobrze, trwale zrobić. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna rzecz. Moze to i owo nozna bylo zrobic lepiej, ale mnie sie podoba. Gratulacje.

A najfajniejszy jest ten cieszacy sie Niemiec. Moze smieje sie z niewidoczego kierowcy ze nie umie jezdzic?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A krytykantami, którzy sami nic nie pokazują, za to chętnie krytykują innych bym się nie przejmował...

Typowa odzywka ignoranta. Jak mówi się dobrze o czymś to jest jest to krytyka, a ja źle to krytykanctwo - prymitywne podejście. Przypominam enty raz, że aby oceniać obraz nie trzeba samemu malować, więc argument o nie pokazywaniu swych dzieł na forum jest dziecinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trzymaj japaw

 

Polecam też lekturę słowników wszelakich.

Zacznij od wyjaśnienia sobie słów: krytykanctwo i ignorant, bo widać treści niosące te słowa cię przerosły.

Trylinkę ci już znalazłem, masz łatwiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam też lekturę słowników wszelakich.

Zacznij od wyjaśnienia sobie słów: krytykanctwo i ignorant, bo widać treści niosące te słowa cię przerosły.

Dzięki, upewniłem się w tym co wiem i co napisałem.

ignorant (łc. ignorans, -ntis 'niewiedzący' od ignorare 'nie znać, nie wiedzieć') osoba niemająca podstawowej wiedzy z danej dziedziny...

• Słownik języka polskiego

rz. n I, blm

niesprawiedliwe, nierzeczowe krytykowanie; przesadne doszukiwanie się w czymś ujemnych stron.

Ignorant - bo nie znasz się na wolności oceny i nie dopuszczasz myśli, że komuś coś się może nie podobać, co wyraża jak chce.

Kryryka i krytykanctwo - podtrzymuję swoje zdanie - nie wolno źle o czymś mówić bo wtedy to wg ciebie jest już krytykanctwo, beton nie dopuszczjący odmienności zdania.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenka całkiem fajna.

Ogólnie duży plus za wykonanie.

Jedno czego mi brakuje w kompozycji to skrzynek.

No bo Opelek ciągnie jakieś działko a na pace ma tylko paliwko czy inne smary.

Jakieś skrzyneczki z amunicją na przykład by się przydały. Ale ogólnie bardzo fajna praca.

Gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panoooowie!

Dajcie spokój- gra nie jest warta świeczki- emocje zostawcie sobie na poważniejsze sprawy... Mówią, że za jakiś czas są rozgrywki w piłkę kopaną (na przykład).

 

 

 

PAX, PAX, PAX.

 

I klejcie i malujcie. I klejcie i malujcie. I klejcie i malujcie ................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm zmienił bym tytuł na "Zima znowu zaskoczyła drogowców" Tak na poważnie, wszystko fajnie i jak dla mnie może jedynie trawa jest sztuczna, powinna być bardziej jesienna czyli taka z błotkiem i liśćmi gdzie nie gdzie. Dodał bym jeszcze dla smaczku krzaczki przed Oplem, trochę pogięte bo wjechał w nie i postawił na drodze kubelwagena lub schwimwagena z jakąś załogą, dodało by to życia dioramce Tak jeszcze w temacie Opla, może trochę więcej śladów eksploatacji by się zdało, ale to tylko moje zdanie.

 

 

Pozdro Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. dzięki za krytykę jak i dobre słowo Napiszę ogólnie - wszystko co piszecie to prawda: beczki mogły być pogięte, skrzynki by fajnie pasowały do tego, pomysł z krzaczkami mi się spodobał, a odnośnie tytułu to dokładnie taki chciałem zastosować na początku "Zima znowu zaskoczyła drogowców" ...

Nie bardzo lubię wracać do zakończonych już modeli i ich poprawiać tak jak ten opel i przez to wygląda jak wygląda; zrobiłem tą scenkę na szybko z tego co miałem. Zimowe scenki są nie dla mnie, zrobiłem bo żonce się podobają heheh

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.