Skocz do zawartości

M26A1 Pershing 1/35 Hobby Boss


skikut87

Rekomendowane odpowiedzi

i koniec z góra nałożone ostatnie filtry z burn umber by bardziej z brązowić kolor i złagodzić przejścia kolorów, nałożona delikatna biedroneczka i na koniec lakier satynowy. Mam nadzieje że udało mi się uzyskać efekt delikatnie styranego życiem pershinga.

 

1006432f.jpg

1006433p.jpg

1006434ooc.jpg

1006438r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie to się udało.

 

Miło mi to słyszeć zwłaszcza że już kombinowałem z modelem we wszystkie strony ;)

 

Bardzo ładnie pomalowany. Wygląda jak "zywy".

 

heh do żywego ot mu dużo brakuje ale mimo wszo miło to słyszeć.

 

dzięki za doping !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

witam,

 

mam pytanie cz któraś z tych figurek spasuje do mego pershinga ( by postawić obok )

 

http://www.jadarhobby.pl/images/6_bravo/6_Bravo_35018-1.jpg

 

http://www.bnamodelworld.com/images/medium/bravo6/B6-35001_MED.jpg

 

Dobra mam pytanie jakiego koloru powinna być koreańska ziemia ?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obawiam się bazylms że w Korei mundury i wyposażenie amerykańców bardziej przypominało ww2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde to nie wiem już w końcu. Chyba nie postawie żadnego figuranta i koniec! Ogólnie błocę teraz pershinga na słowo honoru wykorzystując neutralne pigmenty ziemne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w oczekiwaniu na odparowanie white spiryta i ścieranie pigmentu jasnego prezentuje parę fotek.

 

1006464j.jpg

1006467.jpg

1006470z.jpg

1006471.jpg

1006473s.jpg

1006475b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie jak mówiłem ma to być styrany życiem pershing tuż przed emeryturką ;)

No i koniec jutro lakier poprawienia gdzie nie gdzie washem i czas brać się za koła.

 

1006478w.jpg

1006477l.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra mam taką prośbę, cz mógł by ktoś wrzucić do tego wątku zdjęcie w kolorze munduru amerykańskiego czołgisty z wojny koreańskiej? Bo ja jakoś nie mogę znaleźć chce widzieć co i jak mam przerobić w mundurku 2 wojennego czołgisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wanna skończona na poprzedni etap poszedł jeszcze ,,wash,, ( rozcieńczamy umbre palona z white spirytem po czym soczyście maczamy pędzelek i delikatnie stukając w niego ,,chlapiemy,, wcześniej ubłoconą cześć ) a to rezultat:

 

1006580a.jpg

1006580a.jpg

 

Koła dolne zostały pokryte sido i jutro jak czas pozwoli może coś nad nimi podziałam.

 

Plus znalazłem taki mundur, może ktoś zweryfikować?

http://www.cowanauctions.com/auctions/item.aspx?ItemId=80704

 

Z radością też pragnę oznajmić, że po weekendzie powraca do życia projekt T 18 a to z powodu otrzymania części ze Szkocji Greif.od kolegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzecz jasna poprawiłem już te zielone prześwity przy kołach napędowych. Fotki jednak dają mi drugie oczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koła dolne zrobione:) i przymiarka bucików ( głównie po to by się guma rozprostowała ect):

 

1006585m.jpg

1006591w.jpg

1006592n.jpg

1006596qz.jpg

1006594l.jpg

 

i ostatnie bez zbędnego naświetlania by ukazać oryginalne kolory:

 

31490131.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.