Skocz do zawartości

Jelcz 003 (Star 25) - STRAŻ POŻARNA (1:72)


Grzes

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem ci tak. Ten model widziałem (z 10cm i z 1m) i wystarczy. Nie ma o czym mówić, dla dzieci do 10 roku życia jest to model "życia", ale nie dla osób sklejających modele (patrz forum). Nie ma czym się zachwycać.

Co do Tololoko, to zapraszam do biura, nie mam zamiaru robić zdjęć, chociaż jest kilka inboxów w sieci (na tym forum również), ale to nie to samo co na żywca. W ogóle, porównywanie tego żelaźniaka z jaki kolwiek modele plastikowy, nie mówiąc o żywicy mija się z celem i obraża firmy produkujące modele z prawdziwego zdarzenia. Więc sorry, chcesz posiadać ten model, szoruj do kiosku i podniecaj się, ja nie mam zamiaru, za duży jestem na takie bzdety, a o przerabianiu nie ma w ogóle rozmowy - szkoda czasu, a tym samym życia.

 

PS. ten modeli powinien być opisywany na forum zabawkowopl, a nie na forum modelarskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Droga skalo72. Kilka osób napisało, że za te pieniądze to całkiem niezła baza do wykonania przyzwoitego modelu pojazdu niedostępnego w tej skali z innego źródła. Nic więcej. A Ty z uporem godnym lepszej sprawy już czwartą stronę wątku próbujesz wszystkim dookoła wmówić swoją jedyną słuszną opinię, że ten Jelcz to gówno i lepszy jest ten z Tololoko. Rzeczowe (ze wskazaniem błędów) argumenty, że wcale nie jest taki lepszy, zupełnie nie trafiają do Twojej zagrzanej mózgownicy. Nie mówiąc o tym, że bez znaczenia jest dla Ciebie mały drobiazg - Tololoko to inny typ (z tego co tu wyczytałem) i inna skala! Chcesz namawiać do zakupów w Twoim sklepiku - rób to nieco subtelniej. A teraz wyjdź!

 

Kornik - wybacz, miało być spokojnie, ale nie wytrzymałem. Chociaż jak na mnie to i tak jest spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz chłopie, ale nie pisze z uporem maniaka o Tolo. Tylko o tym, że ten modeli jest do bani i nie mam zamiaru więcej na ten temat pisać. Jeszcze raz, wyrażam się jasno i czytelnie, nie mam zamiaru sobie zawracać głowy modelikiem (dziadowskim) za 30 zeta, a już na pewno przerabiać go. Szkoda czasu, można w tym czasie 1000 fajniejszych rzeczy porobić lub skupić się na prawdziwym modele, a nie w koło o tym...

Pokazali, powiedziałem co o tym sądzę i finito.

Mogę poświęcić swój czas i popatrzeć na warsztat kogoś kto będzie to cudo poprawiał, czyli tak naprawdę robił od podstaw.

KONIEC kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz zamiaru zawracać sobie głowy tym modelikiem (dziadowskim) za 30 zeta, to po kiego grzyba były te wszystkie Twoje wpisy? Nie przyszło Ci do głowy, że nikogo nie interesuje Twoja powtarzana wiele razy opinia i porównywania do modelu innego typu i w innej skali z Tololoko? A że koledzy odpisywali? No cóż, jak mucha bzyczy koło ucha, to się ją jakoś próbuje przepędzić...

Teraz jest KONIEC kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wgłębiłem się w temat, patrzę najpierw na fotki i myślę: "Kurczę, jak to model to chyba się zastrzelę..."

Miałem podobnie, ale ktoś odwalił model (WOW).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wgłębiłem się w temat, patrzę najpierw na fotki i myślę: "Kurczę, jak to model to chyba się zastrzelę..."

Miałem podobnie, ale ktoś odwalił model (WOW).

No i znowu się zaczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wgłębiłem się w temat, patrzę najpierw na fotki i myślę: "Kurczę, jak to model to chyba się zastrzelę..."

Miałem podobnie, ale ktoś odwalił model (WOW).

No i znowu się zaczyna

Wyrażnie ktoś usiłuje się na wydrę promować i to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie, luzik….

Może ktoś z Was zabrałby się za budowę modelu stara od podstaw? Skala nie ma znaczenia 87, 72, 24, co za różnica… Myślę, że taki warsztat cieszyłby się dużą popularnością a jaka satysfakcja na końcu…. Zachęcam do budowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie, luzik….

Może ktoś z Was zabrałby się za budowę modelu stara od podstaw? Skala nie ma znaczenia 87, 72, 24, co za różnica… Myślę, że taki warsztat cieszyłby się dużą popularnością a jaka satysfakcja na końcu…. Zachęcam do budowy:)

Nie ma kół, ostatnio namawiałem pewnych ludzi od różnych żywicznych akcesorii aby wzięli temat kół do kartonówek na warsztat ale cisza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam ten wątek, czytam i smiech mnie ogarnia...zaraz na jakieś pojedynki czy inne solówki zaczniecie się umawiać, zapominając o tym, że Jelcz z "Kultowych.." kosztuje niecałe 30 zł. Cięzko oczekiwac od wydania "gazetkowego" w tej cenie jakości minichmpsa! Dajcie sobie na wstrzymanie, bo stosunek ceny do jakości jest tutaj odpowiedni. Jak ktoś ma chęci i zacięcie to może z tego kioskowca zrobić prawdziwe cacko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To P. Skala72 zaczął mówiac, że Jelcz od Tolo jest lepszy:]

Tu lepsza połowa Adama.

Najpierw tak, nie wiem czy wy Panowie się podniecacie, modelarze 1kl. a tu nagle euforia żelaźniakiem za 30 złotych (koszmar). Adam napisał, że nie ma co sobie głowy tym zawracać - ma rację, no chyba, że ma się -14 lat.

Co do Tolo, to chyba kolega nie miał tych modeli w zasięgu oczu, nie mówiąc o ręku.

Zapraszam w naszym imieniu do biura, damy do obmacania gotowe modele jak i kity w 1/87 oraz 1/72.

Mam nadzieję, że kolega napiszę DUŻYMI literami że był w dużym błędzie.

A może kolega pisze tak, bo pisze, bo słyszał gdzieś od kogoś, ale nie wie sam gdzie (Ja stawiam na to drugie).

Jeżeli mia Pan jakieś doświadczenie z modelami firmy Tololoko, to poproszę o link do warsztatu, (w co kolejny raz wątpię, papla Pan bo lubi).

 

Pozdrawiam,

Monika Chodorowska

 

http://tankmodels.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem temacik na pół stronki, a tu proszę jak się pięknie rozrósł...

 

Ręce opadają...

Najpierw tak, nie wiem czy wy Panowie się podniecacie, modelarze 1kl. a tu nagle euforia żelaźniakiem za 30 złotych (koszmar). Adam napisał, że nie ma co sobie głowy tym zawracać - ma rację, no chyba, że ma się -14 lat.
A co Was tak boli? Że wolimy konkurencje?

Nasza podnieta, nasze pieniądze i nasz wybór

Póki co to Wy zachowujecie się jak kilkuletnie siusiumajtki... Próbujecie wyśmiać model konkurencji nie przedstawiając od siebie żadnych konstruktywnych argumentów przemawiających za modelem przez Was sprzedawanym...

 

Zapraszam w naszym imieniu do biura, damy do obmacania gotowe modele jak i kity w 1/87 oraz 1/72
Normalnie już widzę jak każdy bierze urlop w pracy, rzuca swoje zajęcia i jedzie z każdego zakątka Polski po to, by obejrzeć model w biurze, bo się na forum InBoxa wstawić nie chce, bo...
(...)nie mam zamiaru robić zdjęć(...)
No chyba' date=' że te modele to taki wstawiony kit, jak na wstawionym zdjęciu gotowca...

[b']

Na marginesie - jako przedsiębiorcy powinniście się orientować, że antyreklama w Polsce nie jest dobrze postrzegana i póki co takimi wpisami robicie większe kuku sobie i producentowi.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.