Skocz do zawartości

Panzer IV ausf. D Tamiya 1/35


Piotrek N

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Chciałbym się pochwalić moim drugim ukończonym modelem w mojej "karierze" modelarskiej

Jest to mój pierwszy model malowany aerografem . Kilka technik wykonałem pierwszy raz.

Z końcowego efektu jestem zadowolony w 90 procentach ;o)

Czołg nie posiada żadnych dodatków jest wykonany prosto z pudełka .

Proszę o komentarz i rady które pomogą przy budowie następnego pojazdu ,który czeka już na szafie

Oczekuję również na pokazanie mi błędów których być może ja nie zauważyłem.

sam0106bc.jpg

sam0109t.jpg

sam0110s.jpg

sam0111m.jpg

sam0112wq.jpg

sam0114s.jpg

sam0120y.jpg

sam0123h.jpg

sam0124y.jpg

sam0128y.jpg

sam0129v.jpg

sam0130yd.jpg

sam0131a.jpg

sam0133s.jpg

sam0135i.jpg

 

Pozdrawiam Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jak dla mnie Super, bajer. naprawdę. Jak to jest twój drugi model dopiero, to jakie będą kolejne ? Naprawdę super, idziesz w bardzo dobrym kierunku. Nie przesadziłeś z brudzeniem, obiciami, Jest Git. Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi model powiadasz? No to powiem że bardzo udany. Podoba mi się bardzo malowanie narzędzi i brudzenie. Co do merytoryki to nie będę się rozpisywał bo by było tego za dużo. Jak chcesz to zapraszam do mojego wątku, jest tam trochę ciekawych wypowiedzi znawców tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę piękny model. Dużo ładniejszy od moich czołgów, a trochę już skleiłem

Jedyna rada na przyszłość, to nie otwieraj włazów, jeśli nie ma wnętrza, a jeśli już koniecznie chcesz, to pomaluj wnętrze na czarno.

Bardzo mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny. Pięknie wyszły ci te zacieki rdzy i widząc ci jak to idzie to trochę przedobrzyłeś. To samo z obtłuczeniami na krawędzi wieży. Brak mi washa.

Ogólnie model mi się podoba i stoi on na wysokim poziomie zważywszy na twój staż w tym hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakie będą kolejne ?

 

Mam nadzieję ,że lepsze

Drugi model powiadasz?

Tak, drugi.

nie otwieraj włazów, jeśli nie ma wnętrza

Mam zamiar wsadzić tam kierowcę

Brak mi washa.

Wash jest ,ale trochę zdjęcia go przytłumiły bo nie są niestety najlepszej jakości .

 

Dziękuję za rady i opinie

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na drugi model, a więc praktycznie debiut jest bardzo dobrze a wręcz znakomicie. Z uwag o które prosiłeś na przyszłość mam dwie. 1- lampa, a właściwie klosz. Zupełnie odstaje od całości i wygląda jak na szybko przejechana srebrzanką. 2- jak dla mnie zbyt jasny niebieski kolor wizjerów w wieży. Poza tym super i na wysokim poziomie. Gratulacje . To jaki następny model na warsztat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.