Skocz do zawartości

Kliment Woroszyłow KW-2 Trumpeter 1/35 + Fruil + Aber


Konrad C

Rekomendowane odpowiedzi

sorki Konrad że wcinam się w temat ale pewnie znacie się lepiej. A skoro o tym mowa to co powiecie o Tristarze? właśnie zamówiłem Flakpanzera a nigdy nie kleiłem nic poza figurkami z Tristka. a robiłem T62 z trumpka i było ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tristar to taki niby konkurent Dragona ścigali się w wydawaniu modeli mam Panzer IV B i C i składa się je zarąbiście dużo części no i blaszka PE

No właśnie też widziałem inboxa flaka i blaszek nie żałowali ale domówiłem błotniki jeszcze i lufkę, i załogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyglądałby taki czołg z ekwipunkiem czołgistów, hełmy, karabiny itp.

 

 

Może i fajnie ale nie przepadam za takimi dodatkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Koradzie pięknie Ci wychodzi ten Kliment. Jakoś ta ladówka przypadla mi od gustu. Te jej piekne kwadratowe ksztalty...

 

A co do modeli Trampka to polowa mojej kolekcji to wlasnie modele od tego producenta ( reszta to Dragony ). Sklada się je fajnie, nie są tak drogie jak np. Tamiya, ale gdyby nie te nadlewki i ślady po wypychaczach... Ok koniec off-topu. Sorry Konradzie za zaśmiecanie wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Koradzie pięknie Ci wychodzi ten Kliment. Jakoś ta ladówka przypadla mi od gustu. Te jej piekne kwadratowe ksztalty...

 

A co do modeli Trampka to polowa mojej kolekcji to wlasnie modele od tego producenta ( reszta to Dragony ). Sklada się je fajnie, nie są tak drogie jak np. Tamiya, ale gdyby nie te nadlewki i ślady po wypychaczach... Ok koniec off-topu. Sorry Konradzie za zaśmiecanie wątku.

 

 

To nie jest off-top bo się tyczy firmy prezentowanego modelu i to prawda. Mogli by jeszcze też podciągnąć spasowanie.

 

Proszę tylko nie kolejny goły KW !

 

 

Zobaczymy co wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę tylko nie kolejny goły KW !

Hmm jeszcze się nie spotkałem z obładowanym KW na fotach z epoki, ale młody jestem,mało widziałem może takie były .

A model zacnie wychodzi. Kleiłem kiedyś wczesnego KW z Trumpka,miło wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi, w takim gołym KW-2 jest taka... moc i siła.

 

cloner16 u mnie raczej wszystko wychodzi z praniu więc nie jestem w stanie powiedzieć jak to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Konrad co z Klimentem? Jak widzisz zacząłem swojego. No i na czym ja mam się teraz wzorować?

 

Co prawda nie mój wątek, ale mam nadzieję, że dalszymi pracami nad tym KW nie będziecie szczególnie rozczarowani

 

pb146869.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę się na początku polubiłem, ale może w takim razie dociągnij warsztat pod szyldem Konrada, a galerię dasz już swoją.

Co do modelu to dzięki za pokazanie kolorów. Namierzyłem w necie jak na mieszać ten zielony i będę kombinować ze swoim. Sam model jak dla mnie pomalowany super. Ja będę robił CM. Przewidujesz jakiegoś ludzia do włazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KW poszedł w dobre ręce.

Uff

 

Ogólnie pomysł jest taki, że chciałbym krok po kroku pokazać zimowe malowanie. Jak model skończę to wrzucę razem z galerią.

 

Co do kopułki to bywało, że Niemcy w zdobycznych takowe montowali zamiast jednego z peryskopów. W kopułce będzie ludzik, a jak się uda to może i na czołgu jakieś będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kopułki to bywało, że Niemcy w zdobycznych takowe montowali zamiast jednego z peryskopów. W kopułce będzie ludzik, a jak się uda to może i na czołgu jakieś będą.

 

 

to ciekawe że w KW-2 też --niezła teoria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezła teoria

 

nie teoria, tylko praktyka. udajesz, że masz rozeznanie w tematyce, czy tylko chciałeś napisać post z użyciem emotikonki?

oczywiście że praktyka -może nie zrozumiałeś?

w KW-2 też? teraz bez emotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.