Skocz do zawartości

Alien...figurka od podstaw


Turecki

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego że podobał sie wam mój AT-ST cos na dokładke...projekt z czasów liceum...

 

Powstał dosć nietypowo..bo miała powstać sama głowa Aliena...ale że wyszło obiecująco...postanowiłem wykonać całego Aliena

 

Wykonanie analogicznie podobne do poprzedniego przedsięwzięcia...wideo...kasety z "obcym" i stopklatka..by móc naszkicowac conieco...potem to co było na warsztacie...modelina drucik...szpachla do drewna...spinacze biurowe...poczciwe farbki humbrola..blaszka i lakier

 

Efekt na poniższych fotkach wykonanych skanerem figurka ma około 22 centymetrów wysokości...

 

7ec38bbabc8493afm.jpg cbce38cb82cdf4d2m.jpg 3320752233ea4945m.jpg 39401c1f2bde27d6m.jpg 677a1708762ef3e8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostawię to bez komentarza, bo co tu komentować....

KOLO zrobił ALIENA od podstaw!! firmy produkujące postacie ze słynnych filmów powinny się zacząć pytać o Ciebie!!!

 

BRAWOOOOOOOOOO!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostawię to bez komentarza, bo co tu komentować....

KOLO zrobił ALIENA od podstaw!! firmy produkujące postacie ze słynnych filmów powinny się zacząć pytać o Ciebie!!!

 

BRAWOOOOOOOOOO!!!!!!!

 

Figurę aliena wypuścił na rynek Andrea miniatures.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powstał..a więc poczatek była głową...dwie bryły z modeliny wygotowane doklejone do siebie na Super Glue..na całość wygiety drucik w kształcie szkieletu kostnego i szczegółów jakie znajdują sie na głowie..całość zapuszczona szpachlą akrylowa do drewna...potem doszlifowane..i dalej równane szpachlą..kiedy wszystko juz wuglądało satysfakcjonująco pomalowałem całość czarnym humbrolem...szczęka z modeliny..zęby wykonane z pociętych spinaczy biurowych wbite w dziąsła..nic prosztszego nawet fajnie wyszło ...zęby malowane humbrolem metalikiem...na koniec wszystko pociągniete lakierem humbrola błyszczącym...tułów analogicznie do reszty ...bryły z modeliny...wygotowane..doklejone...drucik szpachla..i malowanie..na końcu lakier...na koniec ogon który powstał poprzez wykonanie szkieletu z drutu..oczka szkieletu zapuszczone szpachlą która jak banki mydlane osiadla na drucie...ostrze ogona z blaszki malowane na srebrno...całosć czarnym..i lakierem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figurę aliena wypuścił na rynek Andrea miniatures.

i co z tego??

Turecki sam to zrobił, a nie kupił w sklepie, bo to każdy potrafi, no może nie każdy....

 

pzdr

Fire

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

To, że taki był. To tak jakbyś pomalował słonia na różowo. O ile mi się wydaje to "sugestie i krytyka mile widziana", więc zasugerowałem, bo z tymi srebrnymi elementami wygląda jakby miał metalowe elementy.

Ogólnie model nie jest zły, ale te barwy MNIE trochę rażą, więc się wypowiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Co do tego jaki był Alien to ja bym się z taką pewnością nie wypowiadał, bo jego wygląd bardzo zależał od organizmu w którym złożono jajo, więc taki też mógł się trafić. Sama figurka jest boska - męczę od miesiąca figurkę misia z modeliny (prezent) i nie mogę skończyć, a tu taki surprise, jeszcze raz brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.