Skocz do zawartości

ATF Dingo 1/72 Revell - M/F


plastikk

Rekomendowane odpowiedzi

Model tak sobie pomalowany widać że na szybkiego. Ale reszta brak mi słów,, wielka rzesza 2000 r." Jeszcze trochę to ktoś dowali ,,Auschwitz 2000" i jeszcze będzie się cieszyć .Pozdrawiam OLO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Północno - Wschodnie rubieże Wielkiej Rzeszy.Około roku 2000.

Sentymentalnie - Stettin/Szczecin..

Chyba pomyliło ci się z Wielką Rzeczpospolitą Polski,Litwy,Białorusi i Ukrainy

Co do modelu to uważam że jest za bardzo zakurzony. W modelach większej skali preferuję więcej brudu punktowego a nie brudzenie po całości gdyż taki bród psuje wyrazistość tak małego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ale reszta brak mi słów,, wielka rzesza 2000 r." Jeszcze trochę to ktoś dowali ,,Auschwitz 2000" i jeszcze będzie się cieszyć .Pozdrawiam OLO

Ale że co??Toć napisane jak wół że Military Fiction...jest Luftwaffe/Panzerwaffe 1946,to i Wielka Rzesza 2000 r. może być.Chyba nic zdrożnego nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że co??Toć napisane jak wół że Military Fiction...jest Luftwaffe/Panzerwaffe 1946,to i Wielka Rzesza 2000 r. może być.Chyba nic zdrożnego nie ma...

 

wydaje mi sie jednak ze jest spora roznica pomiedzy papierowymi projektami 46 a robieniem III Rzeszy w roku 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak numerek jest w mianowniku to im wiekszy, tym gorzej. ;)

 

"Wieksza" i "mniejsza" opisuje skale, nie model.

 

 

Co znaczy dla Ciebie, że im większy tym gorzej? Że dla Ciebie mianowicie?

Ludzie robią drobinki i się im to podoba, niekoniecznie gorzej - jak kto lubi :]

 

A skala opisuje wielkość modelu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak numerek jest w mianowniku to im wiekszy, tym gorzej. ;)

 

"Wieksza" i "mniejsza" opisuje skale, nie model.

 

 

Co znaczy dla Ciebie, że im większy tym gorzej? Że dla Ciebie mianowicie?

Ludzie robią drobinki i się im to podoba, niekoniecznie gorzej - jak kto lubi :]

 

A skala opisuje wielkość modelu ;]

 

Dla mnie mianowicie, bo ja pochodze sprzed okresu transformacji i cyferki kojarza mi sie przede wszystkim z pieniazkami. Im mniejszy jest numerek tym gorzej. ;)

 

Skala opisuje pomniejszenie modelu wzgledem oryginalu - im wieksze pomniejszenie tym mniejszy model. Sa oczywiscie skale typu 10:1 w modelarstwie (np. seria anatomiczna Lindberga, bodajze oko takie bylo), no i wtedy skala opisuje powiekszenie - im wieksza skala tym wiekszy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Nie ma nic przyjemniejszego niż poczytać jak się ludzie kłócą

Sf to sf i każdy może wymyślić co mu się podoba

A model żeczywiście, może kilka elementów brudzenia ma przesadzonych, ale jest gut

"Żeczywiście" pisze się w przez "rz" oczywiście. Matko jedyna. A model to ja bym wrzucił do kreta, bo oprócz tony błota to na nim nic nie widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.