Jump to content

ATF Dingo 1/72 Revell - M/F

plastikk
 Share

Recommended Posts

Model tak sobie pomalowany widać że na szybkiego. Ale reszta brak mi słów,, wielka rzesza 2000 r." Jeszcze trochę to ktoś dowali ,,Auschwitz 2000" i jeszcze będzie się cieszyć .Pozdrawiam OLO

Północno - Wschodnie rubieże Wielkiej Rzeszy.Około roku 2000.

Sentymentalnie - Stettin/Szczecin..

Chyba pomyliło ci się z Wielką Rzeczpospolitą Polski,Litwy,Białorusi i Ukrainy

Co do modelu to uważam że jest za bardzo zakurzony. W modelach większej skali preferuję więcej brudu punktowego a nie brudzenie po całości gdyż taki bród psuje wyrazistość tak małego modelu.

... Ale reszta brak mi słów,, wielka rzesza 2000 r." Jeszcze trochę to ktoś dowali ,,Auschwitz 2000" i jeszcze będzie się cieszyć .Pozdrawiam OLO

Ale że co??Toć napisane jak wół że Military Fiction...jest Luftwaffe/Panzerwaffe 1946,to i Wielka Rzesza 2000 r. może być.Chyba nic zdrożnego nie ma...

Ale że co??Toć napisane jak wół że Military Fiction...jest Luftwaffe/Panzerwaffe 1946,to i Wielka Rzesza 2000 r. może być.Chyba nic zdrożnego nie ma...

wydaje mi sie jednak ze jest spora roznica pomiedzy papierowymi projektami 46 a robieniem III Rzeszy w roku 2000

Jak numerek jest w mianowniku to im wiekszy, tym gorzej. ;)

"Wieksza" i "mniejsza" opisuje skale, nie model.

Co znaczy dla Ciebie, że im większy tym gorzej? Że dla Ciebie mianowicie?

Ludzie robią drobinki i się im to podoba, niekoniecznie gorzej - jak kto lubi :]

A skala opisuje wielkość modelu ;]

Jak numerek jest w mianowniku to im wiekszy, tym gorzej. ;)

"Wieksza" i "mniejsza" opisuje skale, nie model.

Co znaczy dla Ciebie, że im większy tym gorzej? Że dla Ciebie mianowicie?

Ludzie robią drobinki i się im to podoba, niekoniecznie gorzej - jak kto lubi :]

A skala opisuje wielkość modelu ;]

Dla mnie mianowicie, bo ja pochodze sprzed okresu transformacji i cyferki kojarza mi sie przede wszystkim z pieniazkami. Im mniejszy jest numerek tym gorzej. ;)

Skala opisuje pomniejszenie modelu wzgledem oryginalu - im wieksze pomniejszenie tym mniejszy model. Sa oczywiscie skale typu 10:1 w modelarstwie (np. seria anatomiczna Lindberga, bodajze oko takie bylo), no i wtedy skala opisuje powiekszenie - im wieksza skala tym wiekszy model.

• 5 weeks later...
Nie ma nic przyjemniejszego niż poczytać jak się ludzie kłócą

Sf to sf i każdy może wymyślić co mu się podoba

A model żeczywiście, może kilka elementów brudzenia ma przesadzonych, ale jest gut

"Żeczywiście" pisze się w przez "rz" oczywiście. Matko jedyna. A model to ja bym wrzucił do kreta, bo oprócz tony błota to na nim nic nie widać.