Skocz do zawartości

Granatem go! - 1:35


lulu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Chciałem sprawdzić jak to jest z tym miniartem, no i wyszło mi takie coś. Dodam tylko, że ciężko było to opanować.

M3A2 Half Track - Tamiya + Eduard, figurki to "no name" i trochę rupieci z żywicy.

 

1.JPG

 

2.JPG

 

3.JPG

 

4.JPG

 

5.JPG

 

6.JPG

 

7.JPG

 

8.JPG

 

9.JPG

 

10.JPG

 

11.JPG

 

12.JPG

 

13.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie Ci wyszedł budynek. Figurki pomalowane zacnie. Jakimi farbami malowałeś?

bardzo fajne. choć przydało by się nieco wiecej pozorantów.

Zgadzam się, większa ilość ludzi doda większeg "życia" scenie. Tak czy tak, bardzo ładna diorama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę ładna choć brakuje mi jeszcze paru ludzików przy pojeździe i jakiś małych smaczków przy silnikach kolorowe szmaty lewarek rzucony w kąt itp.. na pewno dodało by to życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie chłopaki. To prawda, że mogło być więcej facecików, też mnie to gryzie ale jakoś tak po prostu wyszło. Większość moich farb to pactra ale mam też kilka kolorów z vallejo. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czepiał się dużo nie będę. Ogrom pracy włożony w tło i detale widać na fotkach. Moim zdaniem "ludzików" wystarczy, bo to nie kolejka do mięsnego za PRL-u. To przyszło później i w innym rejonie Europy.

Brakuje mi tylko (o zgrozo) śmieci. Porozrzucanych szmat, papierów, książek, ubrań. Ulica też taka trochę cukierkowo czysta. To jednak takie czepianie się drobiazgów, ale myślę, że dodałoby jeszcze smaczku.

Nie zmienia to absolutnie mojej opinii, ze to kawał solidnej i bardzo dobrze zrobionej roboty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna scenka.

Z czego są zrobione "koce" z tyłu transportera? Bo wyglądają jak by były naprawdę włochate

Brakuje odrobinę więcej "smieći" no i przydało by się wywalić tą euro paletę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że się podoba; no to lecę hurtowo z odpowiedziami:

Brakuje mi tylko (o zgrozo) śmieci. Porozrzucanych szmat, papierów, książek, ubrań.

nie pomyślałem jakoś o śmieciach (a propos, żeby dobrze wyglądały papierki to z czego najlepiej je zrobić ???)

 

Z czego są zrobione "koce" z tyłu transportera? Bo wyglądają jak by były naprawdę włochate

"koce" naprawdę są włochate - to jakaś szmata zwinięta

przydało by się wywalić tą euro paletę

w końcu ktoś zauważył paletę przeczytałem w necie "Podnośnikowe wózki jezdniowe pojawiły się w latach 20. XX w", tak więc jakieś palety też musiały być tylko nie znalazłem wymiarów więc zrobiłem coś na wzór euro palety.

Czym malowałeś budynek ?

pactra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote="lulu"

Czym malowałeś budynek ?

pactra

 

Dzięki za odpowiedź, wybacz ale jeszcze zapytam bo tez używam głownie farb pactry - rozcieńczasz je jakoś ? Ile warstw kładziesz ? Figurki tez malujesz tymi farbkami ?

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.