Skocz do zawartości

Blaszki w modelarstwie okrętowym


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam,

mam model Trumpetera USS Maryland w 1:700. Jest to mój pierwszy okręt, którym chciałbym zapoznać się z modelarstwem okrętowym, więc myślę nad dodatkami. Z tego co widziałem są toczone lufy do artylerii głównej, drewniany pokład(wolę malować w tej skali), ale nie widziałem żadnych blaszek. Może któryś z kolegów orientuje się czy jednak jakieś istnieją i gdzie można kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będzie ale trzeba jeszcze poczekać. Na razie powoli kompletuję dodatki, ale chyba ten zestaw zawiera wszystko co mi potrzebne. Póki co trzeba pokończyć inne modele Swoją drogą, ktoś kupował coś w tym sklepie? Jak z wysyłką(to byłby mój również pierwszy zakup zza granicy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, ktoś kupował coś w tym sklepie? Jak z wysyłką(to byłby mój również pierwszy zakup zza granicy).

 

Kupowalo wielu. Zamawiasz, placisz i fru!: wysylaja. Za jakies 10-12 dni przesylka wyladuje w Urzedzie Celnym. Teraz potrwa dluzej, bo do 5-tego stycznia maja przerwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Blaszki do Marylanda wyda Five Star Models (na dniach). Mozna juz zrobic preorder. Sa drogie, ale ja mam kilka zestawow tej firmy i uwazam ja za jedna z najlepszych na rynku. Przy okazji wypuszcza tez do San Diego (szkoda, ze model Dragona jest troche kiepskawy).

 

http://www.freetimehobbies.com/1-700-five-star-wwii-usn-colorado-class-battleship-maryland-bb-46-1941-for-trumpeter-05769/

 

Pozdrawiam

Agillus68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Są gdzieś jeszcze dostępne jakieś blaszki do HMS Anchusa w 1:350 Mirage hobby ??

 

Robił White Ensign Models, (cena to ok. 100 zł) ale niestety ok. 2 miesięcy temu padł. Dobre wiadomości są takie, że jedna z firm przejęła schedę po WEM i wkrótce ma wznowić dystrybucję i sprzedaż. Poza tym - nikt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Czy ktos zna firme w ktorej mozna w przytomnej cenie wytrawic blaszke przygotowana w Corelu?
Jeśłi w Polsce to trawiłem u tego Pana - bardzo szybko i sprawnie http://www.szymonklimek.galeriasart.pl/ . Ewentualny mail do kontaktu to flagi-model@o2.pl

 

Osobiście nie mam zastrzeżeń, choć nie robiłem zbyt skomplikowanych form.

 

 

Za granicą to w Czechach firma Hauler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos zna firme w ktorej mozna w przytomnej cenie wytrawic blaszke przygotowana w Corelu?
Jeśłi w Polsce to trawiłem u tego Pana - bardzo szybko i sprawnie http://www.szymonklimek.galeriasart.pl/ . Ewentualny mail do kontaktu to flagi-model@o2.pl

 

Osobiście nie mam zastrzeżeń, choć nie robiłem zbyt skomplikowanych form.

 

 

Za granicą to w Czechach firma Hauler.

 

A jak wygladaly ceny u tego Pana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są gdzieś jeszcze dostępne jakieś blaszki do HMS Anchusa w 1:350 Mirage hobby ??

 

Robił White Ensign Models, (cena to ok. 100 zł) ale niestety ok. 2 miesięcy temu padł. Dobre wiadomości są takie, że jedna z firm przejęła schedę po WEM i wkrótce ma wznowić dystrybucję i sprzedaż. Poza tym - nikt.

 

 

Wiadomo jaka to firma przejęła Jest pewne w 100% że wznowi sprzedaż tej blaszki

Ewentualnie czy zestaw relingów Abera podejdzie do tej Anchusy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jaka to firma przejęła Jest pewne w 100% że wznowi sprzedaż tej blaszki

Ewentualnie czy zestaw relingów Abera podejdzie do tej Anchusy

WHITE ENSIGN MODELS WILL LIVE ON! WE ARE PLEASED TO ANNOUNCE THAT TOM'S MODELWORKS HAS PURCHASED THE ENTIRE STOCK OF WEM KITS, PHOTOETCH, AND RESIN PARTS, PLUS THE RIGHT TO CONTINUE PRODUCTION, AND THE WHITE ENSIGN MODELS NAME. WHITE ENSIGN KITS, PARTS, AND PHOTOETCH WILL BE AVAILABLE AGAIN SOON, SO WATCH THIS SPACE.

cytat z: https://www.whiteensignmodels.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.