Skocz do zawartości

BT-7 Tamiya 1/35


Konrad C

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Brak funduszy?

Blach jak na złomie, zastanawiasz się na friulami, chyba nie jest tak źle

Nie wkręcaj nas więcej, że to ostatni model, bo prawie uwierzyłem rób tego Beciaka, potem Tygrysa, Pantere, dwójkę, trójkę i ciesz nasze oczy. I tak w kółko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudzi ci się . Z czego będzie podkład?

 

Z Surfejsera 1000.

 

 

 

Brak funduszy?

Blach jak na złomie, zastanawiasz się na friulami, chyba nie jest tak źle

Nie wkręcaj nas więcej, że to ostatni model, bo prawie uwierzyłem rób tego Beciaka, potem Tygrysa, Pantere, dwójkę, trójkę i ciesz nasze oczy. I tak w kółko

 

Raczej nie. Dostałem 200zł to sobie kupiłem to i owo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluj Waść

Kurcze, ja jakoś nie mogę się przełamać i wydać 100 zł na Friule, jakoś mi szkoda Poza tym gdyby w domu się dowiedzieli i le kosztuje jeden model to jużi tak dawno bym wisiał, wiecie za co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluj Waść

Kurcze, ja jakoś nie mogę się przełamać i wydać 100 zł na Friule, jakoś mi szkoda Poza tym gdyby w domu się dowiedzieli i le kosztuje jeden model to jużi tak dawno bym wisiał, wiecie za co

 

Niby tak ale nigdy ich nie miałem na swoim modelu i jakoś mam ochotę je na którymś założyć.

 

Dostał podkład, jak widać jedna strona została wyszlifowana pod błotniki, druga jeszcze nie. Trzeba także wyszlifować wieżę oraz trochę szpachli na kadłubie. Poprawiłem trochę mocowania wydechów.

dsc01846rk.jpg

dsc01844y.jpg

dsc01845au.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do piękności konstrukcji to mam trochę mieszane uczucia ale praca ładnie ci idzie , co do blaszek to E.T ma fajne produkty i nie mocno jeszcze kieszeń łomoczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do piękności konstrukcji to mam trochę mieszane uczucia ale praca ładnie ci idzie , co do blaszek to E.T ma fajne produkty i nie mocno jeszcze kieszeń łomoczą

 

Mnie konstrukcja sie bardzo podoba. A dziękuje ale nie dorasta do pięt Twojemu Józkowi. :D

Co do blach to szkoda, że nie można ich kupić w Polsce, muszę na nie troche teraz poczekać.

 

 

Friulki fajna sprawa, aczkolwiek droga. Dopóki da rade będę je montował. Malowałeś surfacerem? Jak rozcienczałeś?

 

To fakt świetna sprawa. Powiem Ci szczerze, jak wiekszość farb czyli na oko używając Leveling thinnera z Gunze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo skończę KW to razem z Lee będzie na czym testować.

 

Przetestuj szczególnie na błotnikach KW-2.

 

Na blaszki przyjdzie mi czekać 2 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Nie lepiej było lepić blachy prosto na plastik? Z podkładem mi łatwo odchodziły.

 

 

Robiłem tak i nie miałem z tym problemu, zresztą Surfacer to też pewnego rodzaju szpachla.

W tym modelu było trochę szlifowania i wolałem sie upewnić niż potem blachy zdzierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Twoje dzieło? Jest świetny! Pokazuj Waść warsztat albo galerie.

O gąsienice się nie martwię u mnie będzie bez. Czyli trakcja kołowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tylko zasiadam i po nartkach patrzę i nadrabiam braki.

 

Zapraszam!

 

Mam problem z dwoma zakładkami w modelu.

Jak widać Tamiya umieściła to po linii prostej.

Gc.jpg

A w planach wygląda to tak.

BT7M.gif

siatki_BT7.jpg

I teraz pytanie co to za zaślepki i jak je umieścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.