Skocz do zawartości

VK1602 Leopard Amusing Hobby


Krisownia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

OK wezmę pod uwagę jak otworzę puszkę z metalizerem. Te zdjęcia są deko ciemne gdyż nie robię w atelier a z łapy 4 letnią komórką na bieżąco także przepraszam za jakość ale na warsztat chyba starcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem troche się gryzą mocno zabłocone koła (aczkolwiek wyglądają bardzo fajnie) i czyste gasienice. Kałuża raczej nie spłukała by błota tak idealnie z gąsienic, zaś deszcz padałby również na koła, a spłukane z nich błoto uwaliłoby wewnętrzną stronę gąsienicy.Chyba, że deszcz padałby mocno i długo by i to spłukać.

 

Ot takie gdybanie

 

Bardzo mądre gdybanie, robiąc ten projekt cały czas się zastanawiam, jak to powinno wyglądać. Zgodzę się z tobą iż błotka mogłoby być mniej o jakieś 30-50% na kołach ale już się nie da cofnąć. Będę pamiętać przy następnym projekcie.

 

Co do gąsienic to analizowane różne zdjęcia pozwalają mi stwierdzić iż wystarczą chwile by się one automatycznie wyczyściły jeśli mają kontakt z wodą zostają tylko minimalne depozyty piachu; ziemi w trudno dostępnych miejscach a zwłaszcza strona wewn. jest czysta.

 

@Andrzej_LK & @Sleepwalker Mysłałem aby zrobić jaśniejszy ślad w miejscu gdzie koła jezdne stykają się z gąsienicą ale to są koła z bandażem gumowym one chyba nie wycierają gąsienic na glanz tak jak stalowe... Zgadzam się, że można by dać taki akcent tylko nie bardzo wiem jak wyrazisty powinien być. Macie może jakieś zdjęcia pomocnicze? Trudno znaleźć coś fajnego w necie.

 

Serdecznie dziękuję kolegom za konstruktywne komentarze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety zdjęcia pod ręka nie mam, ale nawet bandaż gumowy przetaczając się przez gąsienicę tysiące razy i to pod obciążeniem zapewne da efekt "wyjeżdżenia", zwłaszcza, że są jeszcze koła napinające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ piotrkur Pomyślimy nie chcę też przedobrzyć.

 

@ Andrzej_LK No właśnie zawsze brak tych zdjęć! Cóż pozostaje dłubać dalej. Na pewno "wyciągnę" grzebienie a z potem się zobaczy.

 

@ presto Bez przesady ale miło, że się podba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 pm mało sił na coś więcej niż zabawę w Lego, poprzymierzać klamotki zawsze dobrze. Tubę trochę podmalowałem, linki podgiąłem, takie tam. Gówniany aparat przekłamuje z tłumikiem ale do poglądu styknie.

 

leo45.jpg

 

leo46.jpg

 

leo47.jpg

 

leo48.jpg

 

leo49.jpg

 

leo50.jpg

 

leo51.jpg

 

leo52.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś koło numeru 113 podziałał jeszcze olejami - strasznie się kolor odcina od reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pracy z "general wear and tear", sorry za wtrącenia po ang. ale tak mi się lepiej pisze/myśli. Lubię wyeksploatowane pojazdy.

 

leo53.jpg

 

leo54.jpg

 

leo55.jpg

 

leo56.jpg

 

leo57.jpg

 

leo58.jpg

 

leo59.jpg

 

P.S. @ piotrkur melduję, że rozkaz wypełniony kanistry zmyte!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jak patrzę na fotki to są dwie wersje zabiegów z oznakowaniem w zimie albo maskowali i wokół znaku mamy zwadrat/prostokąt itp. albo cały biały i na tym malowali znaki całe czarne balkenkreuze i numery bez białych obwódek ma się rozumieć. Obicia pyndzel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.