Skocz do zawartości

King Tiger late production / Dragon / 1:35


hypnos82

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rozumiem, że koła powinny być jednolite zółte ?

 

Koła są bez bandaży czyli goła stal... a podczas pracy kół i gąsienic cała farba się zdziera.

Przetrzyj je jakimś metalizerem np gunmetal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Markuz Przyjrzałem się uważniej obu krzyżom i nie ma wiekszej różnicy między nimi, oba ładnie siadły ( patrząc pod kątem ładnie to wygląda ). Kalki przesmarowałem sidoluxem i może dlatego na zdjęciu tak to wygląda. Szczególnie można zauważyć jak zdjecie przekłamuje na numerze 0 i 9 ( pierwsza fotka prawej strony i ta wystawiona z innej perspektywy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hypnos82 - uwaga na wash na Zimmericie, tam go nie nakładaj. Wygląda dziwacznie. Raczej filtr, ale po sido i kalkach już na niego za późno.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hypnos82 - uwaga na wash na Zimmericie, tam go nie nakładaj. Wygląda dziwacznie. Raczej filtr, ale po sido i kalkach już na niego za późno.

 

Pozdrawiam

Paweł

 

Podpisuje się pod tą uwagą... na zimmericie w moim KT nie wyglądało to najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym oswiadczyc szanownym kolegom, że model został skończony. Chciałbym również podziekowac wszystkim, którzy mnie wspierali przy budowie, a w szczególności kolegom: Hamilkar, Krisownia i Twitch, którzy w ważnych momentach wspomagali mnie cennymi uwagami i materiałami Sam jestem zaskoczony efektami jakie udało mi się osiagnąc, już przy trzecim modelu, ale bez was tego by nie było

 

Wielkie dzięki i zapradzam do galerii.

 

Jedna fotka na zachete

 

m3gp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że kosztem kolejnego modelu, zakupie dla Tygrysa porządną dioramke. Tylko nie wiem jaką jeszcze. Może ktoś zna jakiś namiar, gdzie jest dość duzy wybór za dobrą cene, bo w niektórych sklepach porównując do allegro, ceny są troche przesadne. Przy dioramce mam zamiar tez wykorzystać figurki, które były w zestawie z Tygrysem. Może tez ktoś podpowie jakiś ciekawy pomysł na scenke ? bo nie mam doświadczenia z takimi budowami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że na pierwsza dioramke wybiorę ten oto model. Scenka będzie przedstawiała jedna z ardeńskich ulic. Z dodatków na pewno dokupię trochę cegiel luzem i sztuczny śnieg, ale nie wiem co jeszcze. Proszę o pomoc, co kupic od razu, żeby nie wydawac kasy na nie trafione dodatki i dodatkowe wysyłki.

 

Dioramka

 

http://www.mojehobby.pl/products/Ardennes-Street.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wdziałem filmik jak koleś sklejał te dioramy za pomocom nitro musisz się przyłożyć do wycinania z elementów z formy to potem pójdzie gładko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie robię podobną dioramę od Miniartu, skleja się normalnym klejem modelarskim, polecam UHU Plast lub CA tam gdzie musi być b. mocne spojenie. Standard - polistyren. Z dodatków możesz wziąć House Accessories tej samej firmy - tanie a dostajesz masę dodatków, drzwi, okna okiennice, płoty, rynny, lampy - byłem zaskoczony jak otworzyłem pudło - dużo więcej dostajemy niż można wnioskować z artbox'u. Wzbogacisz świetnie każdą miejską scenkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.