Skocz do zawartości

Mi-6 Amodel 1/72


stakor1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

W końcu czas nadszedł na Mi-6 z amodel'u.

 

c6d0c2a29b120df8med.jpg

 

Wyczekiwałem Mi-6 długo - najpierw był dostępny plasticard, potem vacu z airmodel - które nawet kiedyś gdzieś w Europie kupiłem za grosze, zapowiedzi produkcji Mi-6 w 72 przez Aerodrom i w końcu Amodel!

 

Model będzie przedstawiał egzemplarz z numerem 063 z kotkiem z boogie:

5246660097_8bb959867e_z.jpg

 

Materiały źródłowe zrobiłem sobie wcześniej:Mi-6

 

Dodatki - blaszki z extratech i kalkomanie dzięki uprzejmości Pepsi_Adama.

649d7b6ed1fe75e6med.jpg

 

Wszelkie porady, uwagi i krytyka mile widziane :P

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo fajnie, że się zdecydowałeś.

Jeden z moich ulubionych śmiglaków, nawet wtedy, gdy jest ukryty w pojazdach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak fajnie,że się za to bierzesz...wspaniała konstrukcja..jedna z moich ulubionych..jeszcze z szachownicą ..u mnie czeka w pudle,ale narazie jeszcze poczeka.Wymagający model,więc tymbardziej będę tu zaglądał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hmm...

No z tym chwilowo jest kłopot. Plany były takie, że drobne rzeczy porobię na wakacjach (gdzie się aktualnie znajduję). Ze względu na restrykcje w samolotach 1 walizka była dla dziecka, 3/4 drugiej dla mojej żony, 1/4 dla mnie, z czego 1/4 swojego miejsca zostawiłem na sprzęt do dłubania... Zanim go zapełniłem znalazły się tam rzeczy mojej żony więc ze sobą mam jedynie przezroczysty plastik z okładki do CD i różne papiery ścierne do polerowania na oszklenie kabiny. Więc do 15.06 niewiele mogę pokazać poza postępami z polerowania. Ale jak przyjadę to ostro ruszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Donoszę uprzejmie, że wakacje zakończyłem, rodzinę co u mnie gościła przepędziłem (w tym i forumowego kolegę ) i nadszedł czas na nie lada wyzwanie dla mnie. mianowicie od jakiegoś już czasu próbuję wyprodukować zamienne okna do drzwi pilotów i nawigatora. Ponieważ zaplanowałem zrobić je w pozycji odsuniętej, żeby coś z wnętrza było widać to powinny być jak najbardziej cienkie. Do produkcji sukcesywnie idą okładki CD ale szlifowanie, wyginanie na gorąco i ponowne szlifowanie póki co nie daje satysfakcjonujących rezultatów... :/

 

BTW - skąd można cienkie przezroczyste plastikowe płytki skombinować??? Kiedyś w Jadarze kupiłem, było to z 10 lat temu i już mi się skończyły :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też odwiedzić allegro:

http://allegro.pl/folia-pcv-pcw-pvc-jak-pleksa-polysk-polysk-0-6mm-i3323139318.html

http://allegro.pl/arkusz-folia-pcv-pcw-pvc-0-3mm-jak-plexi-pleksi-i3330484286.html

Szukaj "hips" lub "folia/pcv jak pleksi/plexi".

Sposób z folią do laminowania też jest ciekawy

Sam zdecyduj co ci bardziej odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.