Skocz do zawartości

IS-2 zvezda 1:35


jakub97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Chciałem zaprezentować mojego Józefa. Jest to model dzięki, któremu uwierzyłem w siebie, i to co robię. Na nim przetestowałem większość tajnik modelarskich, między innymi:

Wash, brudzenie, rdzę i wiele, wiele innych.

Model pewnie niektórym nie będzie przypadał do gustu, bo jest zbyt bardzo zmasakrowany, ale ważne że przynajmniej ja jestem zadowolony. Koniec gadania i czas na zdjęcia.

qti.JPG

lfgy.jpg

69m4.jpg

31zi.jpg

c00k.jpg

ulkc.jpg

ge97.jpg

6ibr.jpg

bbsy.jpg

PS. Bardzo przepraszam za jakość zdjęć, ale ostatnio szwankuje mi aparat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest zmasakrowany ani trochę, ino brudny. Mi się podoba bo jest całkiem realistycznie zrobiony, jak na model na którym testowałeś techniki jest na prawdę super - nie ma większych baboli a jedynie brak niuansów do których których dodasz w miarę zdobywaniua skill'a czyli rysy plamy zacieki, itd. wszystko przed Tobą. Gratuluję udanej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również bardzo się podoba, szczególnie malowanie i brudzenie, górna płyta nad silnikiem wygląda bardzo bardzo fajnie jak dla mnie. Ale zdjęcia fakt faktem mogłyby być ciut lepsze. Spróbuj może oświetlić z kilku stron albo mocniejszym światłem (znajomy do tego typu zdjęć używa takich mocnych żarów i daje to rade, swoją drogą musze to kiedyś od niego pożyczyć ) Na warsztatowych wyglądał naprawde bardzo bardzo fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model całkiem udany, jak pisali koledzy odlew wieży i brudzenie przynajmniej na tych fotkach jest dość realistyczny. Jest kilka pierdołków nad którymi trzeba by jeszcze poślęczeć, min. nie wszystkie koła jadą na gąsienicy, ale całokształt jak najbardziej przypada mi do gustu. Tak trzymać i czekam na Kawuchę, bo jak raz stodoła to mój sowiecki ulubieniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Niestety zdjęcia słabe. Po 15-tej prześlę lepsze zdjęcia. Jak mi powiedział DARTH: "brudny zawsze wygrywa" i jego słowa się sprawdziły, a stałem za KW.

8l2m.JPG

703w.jpg

I teraz coś co mi się najbardziej podoba:

z669.jpg

i "poradnik" jak brudzić model, co mi się najbardziej przyda, puki się uczę

vr08.jpg

Nie obeszło się bez zakupu jakiegoś ruska.

ib92.jpg

 

I modele, które wygrałem. Tak szczerze mówiąc to od bardzo dawna chciałem sobie sprawić tankietkę i jakieś m3.

uugj.jpg

jplq.jpg

 

Tak naprawdę to się jeszcze nie otrząsnąłem z szoku, ale dochodzę do siebie.

PS. Wszyscy młodzi modelarze, nie bójcie się pokazywać swoich modeli. To była moja pierwsza wystawa, na której wystawiłem swoje modele i jednak było warto . Tak więc nie bójcie się pytać, a róbcie to co kochacie najbardziej. KAŻDY KIEDYŚ ZACZYNAŁ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma nie cieszyć. Teraz się zastanawiam co lepsze, czyli brudzić mocno, zdecydowanie a może lekko? Mam 3 modele i pewnie rusek będzie sfatygowany, m3 pustynny, czyli zdecydowany a tks lekko, bo długo nie powalczyły.

PS. Może się ktoś domyśli, dlaczego mam kupować t-34 76 i robić z pewnego wzoru na kolejnego paprykarza???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.