Skocz do zawartości

T-34/76 AFV CLUB 1:35


pees

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Równolegle z Dakotą trwają prace nad teciakiem, przedstawiam kilka zdjęć z dotychczasowych postępów, zapraszam do oglądania.

DSC04208_zpsdcf1346e.jpg

DSC04207_zpsbdf1137e.jpg

DSC04253_zpsf51ceb76.jpg

DSC04252_zps04e5b2b0.jpg

W oko pancerniaka od razu wpadnie poważny błąd który popełniłem, niestety zorientowałem się zbyt późno by móc to naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście fajnie to wygląda. Ale zamiast "podniszczać" fotele załogi proponuję poprowadzić troszkę przewodów. Te skrzynki na prawym sponsonie troszkę dziwnie wyglądają.

Trzymam kciuki i podglądam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie przygotowane elementy do ostatecznego złożenia, jeśli chodzi o przewody i kolejne brudzenia wnętrza, to w tym modelu dam już sobie spokój, był on testem i szkołą wszelakiej maści technik modelarskich,

w kolejce stoi i cierpliwie czeka drugi T-34, ale wersja 85 i też z AFV Club, tego będę chciał robić w wiadomym malowaniu, no i rzecz jasna z maksymalną możliwą do wykonania przeze mnie ilością detali :-)

DSC04750_zps799caaa1.jpg

DSC04749_zpsa2651cdb.jpg

DSC04748_zps4ec3cace.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Malowanie przewidujesz ruską zieleń czy coś innego?

Kurcze muszę się otrząsnąć z lenistwa pourlopowego i wrócić do swojego teciaka.
Święte słowa Marcin. Czekam więc na jakąś aktualizację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działaj dalej bo dobrze to wygląda, ja swojego teciaka z AFV mam rozgrzebanego od 2 lat, ale aktualnie trwa przeróbka na wrak, postaram się wrzucić jakieś zdjęcia.

Spróbuj trochę zróżnicować brudzenie wnętrza, stało się dość jednolite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie przewidujesz ruską zieleń czy coś innego?

Dokładnie tak, malowanie Russian Green.

 

Działaj dalej bo dobrze to wygląda, ja swojego teciaka z AFV mam rozgrzebanego od 2 lat, ale aktualnie trwa przeróbka na wrak, postaram się wrzucić jakieś zdjęcia.

Spróbuj trochę zróżnicować brudzenie wnętrza, stało się dość jednolite.

Przedział bojowy zamknięty na stałe, pokrywa silnika będzie odejmowana, więc tam gdzie sięgnę mogę coś poprawiać, a tak szczerze to nie mam doświadczenia w tej materii i sam już nie wiem co i jak dodać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamknąłeś to w sumie nie ma co zmieniać bo i tak za wiele nie będzie widać. Ewentualnie możesz porobić jakieś tłuste zacieki w okolicy silnika, na razie cały brud który tam dałeś wygląda na suchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna baza pod malowanie.

 

Dla mnie duży plus za dorobienie uchwytów na kadłubie. Niby oczywista rzecz, a nie każdemu się chce bawić.

 

Trochę dziwnie się gąsienice układają na stykach ogniw, ale może to kwestia gustu.

 

Pozdrawiam i czekam na kolejne odsłony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dobre słowo, gąski są ruchome z pojedyńczych ogniw, więc mają swoje humory, ale to tylko kwestia ułożenia ich odpowiedniego.

 

Zagadkę mam dla obserwatorów wątku:

- Z czego jest zrobiony bat anteny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.