Skocz do zawartości

Spitfire Mk XVI LF E / Heller+scratch/ 1:72


Marcin Witkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Wątki takie jak Ten powinny być na forum w złotej ramce czy w jakimś złotym dziale . Jak już samemu nie ma co marzyć o precyzji to zawsze można oglądnąć na forum .

Hello

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wrócisz do Super Horneta, jak skończysz tego Spita? 😉 

Bardzo jestem ciekaw efektów dziurawienia  po malowaniu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja lubię ten model! Jedyną biżuterią jaką w życiu miałem (i mam) jest łopata Rotola wyrzeźbiona przez Marcina z metalu do tego Spita na próbę. Pamiątka z krakowskiego, chyba, festiwalu.

Ale spokojnie  z tym kończeniem, bo zabraknie dla mnie miejsca na piedestale konstruktorów modeli Spitfire ;).

Edytowane przez greatgonzo
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2022 o 12:45, zaruk napisał:

A może wrócisz do Super Horneta, jak skończysz tego Spita? 😉 

Bardzo jestem ciekaw efektów dziurawienia  po malowaniu.

 

Nie, no na takie coś nie idę 😉 Kiedy do niego wróciłem, to pewne złe dusze namówiły mnie na wspólne budowanie Super Horneta właśnie. Wyzwanie przyjąłem, bo uznałem, że to będzie dobre malarskie przetarcie przed finiszem Spitfire'a. Dlatego Super Hornet, gdzie światło w tunelu już dość wyraźnie widać, a później ten mikrus. Jak już tyle czekał, to nieco więcej mu krzywdy nie zrobi 😉 Tym bardziej, że wreszcie muszę coś skończyć. Bo wstyd napisać kiedy ostatni model zrobiłem. 

 

Aaaa, co do nitowania, to model ma je już zrobione, więc nie będzie nitowania po malowaniu. Chyba, że w ramach drobnych poprawek.

 

W dniu 8.01.2022 o 13:41, greatgonzo napisał:

Jak ja lubię ten model! Jedyną biżuterią jaką w życiu miałem (i mam) jest łopata Rotola wyrzeźbiona przez Marcina z metalu do tego Spita na próbę. Pamiątka z krakowskiego, chyba, festiwalu.

Ale spokojnie  z tym kończeniem, bo zabraknie dla mnie miejsca na piedestale konstruktorów modeli Spitfire ;).

 

Fajny to był event lata temu. Miło, że skromny prezencik okazuje się po latach całkiem fajną pamiątką 😉 

Uśmiałem się z tym piedestałem. Siedź wygodnie i zasłużenie, bo ja się tam nie wspinam, haha

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marcin Witkowski napisał:

Dlatego Super Hornet, gdzie światło w tunelu już dość wyraźnie widać, a później ten mikrus.

 

Rozumiem. Mam nadzieję, że doczekam. Co prawda średnia życia mężczyzn w Polsce wzrastała w ostatnich latach, ale - proszę Cię - nie testuj jej zbyt mocno.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.