Skocz do zawartości

IJN Kako Guadalcanal, 1942 - Hasegawa 1/700


blacman

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam, oj tam. Witek. Twoje model są super. Są bardzo efektowne, i robisz je w dobrym tempie. Sprawiają przyjemność takim gościom jak ja ,-)) . Zrobić taki pancernik z tyloma dodatkami to jest sztuka. I obiektywnie Twoje modelarstwo jest na bardo wysokim poziomie, i dla tego nie ma co się bawić w skromności ,-)) To tyle. Mnie by nie było stać na tak duży i skomplikowany model. Nie dał bym rady. Brakło by mi cierpliwości. I jak kiedyś zrobię taki duży pancernik, to śmiało możecie mi zarzucić fałszywa skromność, ale się będę bronił, ze najwyraźniej się modelarsko rozwinąłem ,-)).

 

Że nie byłem w Bytomiu żałuję bardzo. Niestety nie byłem w stanie tam dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

niebywałą bezczelnością połączoną ze zwykłym prostactwem kładąc w Bytomiu moje wypociny obok Kako
A co ja mam powiedzieć... sklejam jak siedmiolatek, maluje jeszcze gorzej, we Wrocławiu będę musiał zachować przynajmniej 10 metrowy dystans od Waszych modeli, co by bezpośredniego porównania nie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytujac narodowego felietoniste spiewajacego: Panowie. Robmy swoje!

To fajna zabawa i tyle....

We Wroclawiu jest kilka miejsc, gdzie mozna usiasc i sie "wyrozmawiać" do woli przy kufelku dobrego . A kwiecien juz niedlugo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze we Wrocławiu koło Kako będzie wolne miejsce. No to ja się tam zamelduje moim wrakiem Tone ,-))) I może jeszcze przywlekę starego Matsu(bo mam do niego zgrabne pudełko transportowe ,-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od okrętów zaczynała się moja młodzieńcza poważna zabawa z modelarstwem. Najpierw myślałem że ma on z pół metra długości. A tak naprawdę to by się zmieścił w szparze, jaką zrobiłem w burcie nieudolnie sklejonego przeze mnie HMS Vanguarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz dziękuję

 

 

Od okrętów zaczynała się moja młodzieńcza poważna zabawa z modelarstwem.

 

To może do niej wrócić ? Oglądając Twój warsztat samochodowy uważam, że w szkutnictwie wyczyniałbyś cuda.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czołem Waszmości .

Przepraszam za tak późny wpis, bo model widziałem już wcześniej. No nic innego tylko :

i jak pomyślę o swoim zlepianiu w porównaniu z Twoja pracą to

Dalszego takiego zapału i talentu, co ja mówię, artyzmu w rękach. Ja poważnie myślę o lotniskowcach, w 1/700, bo moje szaleństwo to samoloty pokładowe.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 10 months later...

Jestem świeżo po obejrzeniu modelu na żywo....

To co zobaczyłem przerosło moje wyobrażenie. Model, a zwłaszcza jego detalizacja powalają na kolana

Model wydaje się być poza wszelkim zasięgiem.

Dopiero obejrzenie "na żywca" pokazuje cały kunszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.