Skocz do zawartości

T-34/85 Dragon 1:35


jakub97

Rekomendowane odpowiedzi

Poćwiczyłem przeróbkę zdjęć i wyszło chyba nie najgorzej. Pomalowałem również całość, jutro będzie rozjaśnianie.

0225a1d488b0531cmed.jpg

c4d3bd70999c5057med.jpg

Trochę zbliżeń:

bf432f51db1de2cfmed.jpg

Uchwyty musiałem sam zrobić z drutu miedzianego:

03939ea532eeca3bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zgodnie z tradycją zdjęcia nie mogły ładnie wyjść i znowu nie widać modulacji, a jest wielka. Raz nie widać nic a czasami widać sam ciemny zielony.

f42871a03b3521ebmed.jpg

53ac2470bcd07ee3med.jpg

5d613d61719f66cdmed.jpg

Akurat ta modulacja bardzo mi się podoba, tylko szkoda że na zdjęciach tego nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model praktycznie na ukończeniu, jeszcze tylko gąski włożyć do mikstury i lekko styrać błotem/kurzem. Pewnie nie każdemu przypadnie do gustu, ale ważne że mi się podoba, a to podobno najważniejsze!

f0838ebfc1ba.jpg

9c26aeb51083.jpg

bd67097f763d.jpg

1efeef4163fd.jpg

PS. Model w rzeczywistości nie jest tak ciemny, ale albo zbyt jasne zdjęcia wychodzą, albo ciemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszedł. + za polskie malowanie. Tylko że wozy z kopułką dowódcy z pojedynczym włazem miała tylko 1 BPanc - może uda się gdzieś skombinować starszą kopułkę z podwójnym włazem i wymienić? A jak nie to trudno, detal widoczny tylko dla "34-ko maniaków".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również miałem wątpliwości, czy dragon dał odpowiednie kalki i części czy nie, ale trudno. Kiedyś zamierzam jeszcze naszego Rudego skleić, kalki są. Ale przynajmniej się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model właściwie na ukończeniu, pierwszy raz użyłem friuli i jestem zadowolony, mimo że kierowałem się tym wątkiem viewtopic.php?f=104&t=34113 to moje ogniwa nie były w takim stanie, jak u kolegi seb. Model tylko przykurzony, ponieważ nie chciało mi się już robić mikstury błotnej.

60e6a02cd81af7efmed.jpg

eda3606abbe68538med.jpg

d683b02d487aa0f5med.jpg

e0b4d5c0c7893d3cmed.jpg

796bdfc57202db25med.jpg

f154cd55990a2a8fmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że się podoba, z przodu pod włazem dodam jeszcze gąski, zwykłe z plastiku, bo po to są te dziurki, chociaż widziałem że są i teciaki z takimi właśnie dziurkami i nie trzeba dokładać więcej gąsek co do napiętych gąsek, musiałbym raczej dodać 2, bo nie da się tylko jednej, gdyż co drugie ogniwo jest inne i nie pasuje do siebie, spróbuję poluzować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się malowanie i subtelne brudzenie .

Gąski wg mnie są bardzo dobre, naciąg taki "akuratni".

Może szkoda tylko, że nie popracowałeć nad wydechami, Dragon dał chyba troszku za grube te rurki oraz przydałby się uchwyt z drutu zamiast odlewu na klapie tylnej ( ale to szczegóły, czepiam się ).

 

Generalnie bardzo fajny model Ci wyszedł, jakbyś mógł dać zdjęcia w lepszej rozdzielczości byłoby super .

Mam jeszcze dwa pytania:

1. Brudzenie czymś zabezpieczałeś na koniec?.

2. Pactrę green rozjaśniałeś białym, czy dodawałeś coś jeszcze?.

 

Pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.