Skocz do zawartości

MI-17 0608 Marynarka Wojenna. 1:35 TRUMPETER


Sławekb

Rekomendowane odpowiedzi

Acha Leonie,co tam w Sokołowie

Chwilowy zastój... upakowali mi łapę na 3 tyg. w gipsie wiec na razie tylko przeglądam fotki, rozmyślam i zbieram pomysły,no i oczywiście podglądam Wasze warsztaty...

co prawda znęcam się trochę nad AW101 ale pod kątem przetestowania nowych technik jakie mam zamiar zastosować przy Sokole(nitowanie,malowanie,...) ale słabo mi to idzie jedną ręką.

jak tylko uwolnią mnie z gipsu mam zamiar wrócic do prowadzenia relacji tym bardziej ze aura robi się typowo modelarska a w głowie zrodziły się już plany na Anakonde i Gluszca...

a podstawa pod zbiornik świetna miło się patrzy na taką robotę.trzymam kciuki za więcej czasu na modelowanie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 238
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No tak.... człowiek się na chwile spać położy, a ten już rozrabia. Cuda i dziwy się dzieją

 

Zbiorniczek zacny żeś Waćpan wystrugał, z tego co pamiętam jak oryginał ostatnio

miałem w swoich łapskach to on miał jeszcze jakieś klamry? Nie pamiętam czy

wzmacniające, czy mocujące do podstawy... a może jedne i drugie

 

Leonie, a Ty wracaj do zdrowia, bo jak sam powiedziałeś aura robi się

typowo modelarska. a tu ostatnio się troszkę dzieje

 

Coś wspomniałeś o AW101, jakiego robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdetalowanie naprawdę niezłe, ale te wypychacze na ściankach? Nie dało się niczego z tym zrobić?

 

Nie myślisz chyba,że bym to tak zostawił? ...te ścianki są zabudowywane,tamtą już zrobiłem,a tej jeszcze poprostu nie zdążyłem.....

 

Mitrandir jeśli chodzi o ten zbiorniczek,to klamerek owych też jeszcze nie zrobiłem...zbiorniczek narazie w fazie szlifowania......a zdjęcia mam naprawdę fajne tego obiektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witaj Mariuszu......no tak się składa,że i SM-1 też jest niestety,codziennie...tylko oglądany ......przychodzę do domu w zasadzie tylko spać...bo codziennie w pracy-CO ZA CZASY-NIC LUDZI NIE SZANUJĄ PRACODAWCY .......Męczy mnie to okrutnie i wyglądam wiosny ......a może za ambitnie podchodzę do tych moich modeli....zamiast skleić,to człowiek cuduje całe miesiące.....lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.