Skocz do zawartości

White Freightliner -dual drive truck tractor. AMT 1/25


Mark666

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cześć!

 

Też mam ten model, ale nie wiem kiedy on by mógł na warsztat trafić. Na razie kibicuję Tobie! Życzę powodzenia i pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
No lekkiego życia to ten silnik nie miał

A na serio - bardzo fajnie się zapowiada. Jestem ciekawy co wymyślisz z kolorystyką kabiny

 

Pozdrawiam

Messer

 

Pewnie będzie czarno( pulpit) -- czerwona ( tapicerka) Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Fajny model. Tez go mam i planuje skleic w "dalekiej" przyszlosci. Jak znajde na niego czas. Mam nawet na niego ciekawy pomysl. Dla twojej informacji czech model truck ma blaszki i kilka elementow zywicznych dla tego modelu.

 

Napisz jak osiagneles efekt zardzweialej ramy. Zgaduje ze pigmentami? Kladzionymi na mokro czy na sucho?

 

Bede obserwowal i powodzenia.

 

(PS. Przepraszam za brak polskich liter - pisane na obcym kompie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Fajny model. Tez go mam i planuje skleic w "dalekiej" przyszlosci. Jak znajde na niego czas. Mam nawet na niego ciekawy pomysl. Dla twojej informacji czech model truck ma blaszki i kilka elementow zywicznych dla tego modelu.

 

Napisz jak osiagneles efekt zardzweialej ramy. Zgaduje ze pigmentami? Kladzionymi na mokro czy na sucho?

 

Bede obserwowal i powodzenia.

 

(PS. Przepraszam za brak polskich liter - pisane na obcym kompie).

 

Tak. To suche artystyczne pastele TOISON D'OR KOH-I-NOOR -- Czech Republic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark666, dajesz mi po glowie swoimi warsztatami. Robisz zupelnie co innego niz np. ja i w sumie bardziej to przyciaga moja uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mark666, dajesz mi po glowie swoimi warsztatami. Robisz zupelnie co innego niz np. ja i w sumie bardziej to przyciaga moja uwage.

Przynajmniej jest urozmaicenie. Dzięki Tomku, ale ja nie mam na celu urazu Twojej głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Widzę, że się zaangażowałeś z tymi wycieraczkami! Trochę się dziwię tej ściance pomiędzy kabiną a sleeperem - spodziewałbym się tam czegoś lżejszego - jakichś firanek czy czegoś w tym stylu, a wygląda to na całkiem solidną przegrodę.

 

To życzę powodzenia i pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę w realu to jest to gruba, wytłaczana derma?-skóra ? w kolorze black. Zapięta na masywne zatrzaski sprawia wrażenie takiej przegrody. A i tak tego elementu prawie widać nie będzie. A na te kabino-wycieraczki nie mogę patrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To logo na tylnej scianie przypomina troche cyrkiel i katownik - symbol masonerii ...... Mark666, wykonanie wzorcowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To logo na tylnej scianie przypomina troche cyrkiel i katownik - symbol masonerii ...... Mark666, wykonanie wzorcowe.

Tomek to było. Ja to tylko wyciągnąłem na pierwszy plan cieniując wytłoczenie

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie myslalem, niby nigdzie ich nie ma, ale sa wszedzie, . Dzialaj dalej, bo jest na co patrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam. Zacząłem okablowanie. Po drodze zrobiłem kominy-- znowu 500 dziurek

 

DSC_0001e829b.md.jpg

DSC_00032.md.jpg

 

 

A w międzyczasie wpadło mi w ręce takie cudo. Model ma 36 lat

 

DSC_0002.md.jpg

 

DSC_0003.md.jpg

 

Brakuje jeszcze tego Papa Kenia

Pozdrawiam cdn. Tu więcej o tym bolidzie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

No niezły zabytek! Ale ja też jestem zdania, że modele są po to, żeby je budować, zwłaszcza, jeżeli można je zbudować dobrze!

 

Życzę powodzenia i pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.