Skocz do zawartości

Merkava MK.IIID [LIC] / Hobby Boss - 1:35


hypnos82

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie malowałem pierwszy raz lifecolorami i mam taki sam aero, kupiłem dedykowany rozcieńczalnik i po sekundzie malowania zatykał się aerograf, później zmieniłem na wodę destylowaną i poszło gładko, może miałem jakiś trefny rozcieńczalnik. Trzeba przy tych farbkach uważać żeby się kałuże nie robiły, cienkimi warstwami malować i czekać aż wyschnie każda kolejna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam

 

Niezbyt wyraźne, ale lepszych nie mam. Kabel elektryczny wchodzi pod metalową osłonę jarzma armaty.

 

26072009_001_.jpg

 

4.jpg

 

84170348.jpg

 

A tu na przykładzie Mk.4 sposób podłączenia elektrycznego spustu (widoczne są też linki, do awaryjnego, ręcznego uruchomienia spustu):

 

610.jpg

 

cable03_zpsb0b9bedf.jpg

 

cable02_zps71d1759f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, jeszcze jedna sprawa

W tych miejscach znajdują się filtry powietrza do silnika, niestety Hobby Boss zapomniał o otworach z boku pojazdu, przez które wciągane jest powietrze do filtrów:

 

DSC04746_zps5d3f97f7.jpg

 

51986af6_zpsc91c6311.jpg

 

IMG_5522_zpsc846c4b2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nad wieża trwają. Wstepnie zrobiłem okablowanie do M2 Proszę o podpowiedz, czy takie rozmieszczenie może być. Zmienilem również właz, na ten pospolity. Oczywiście na razie sa to prace na sucho i w razie złych decyzji będzie do poprawki

 

WP_20140816_004_zps1e83c783.jpg

 

WP_20140816_003_zps5497c1b4.jpg

 

WP_20140816_002_zps8b5bc165.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lancuszkiem juz sobie poradziłem. Druga sprawa to gniazdo jednego karabinu ( lewa strona patrząc od przodu ) Niefortunnie mi sie ten element zniszczył Czy są może jakies gotowe żywiczne elementy całego karabinu wraz z gniazdem/podstawą W zestawie są jeszcze dwie ramki z karabinami, jedna ramka na prawa strone i druga ktora nie jest ujeta w instrukcji montażu A nie wiem jak się za to zabrać

No i ostatnia sprawa, czy te konwersje żywiczne firmy legend na tyl pojazdu będą pasować mimo ze są przypisane do modelu Menga ?

Bede wdzięczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Niedługo zdjęcia z ukończonej budowy Dwie rzeczy zostały zmienione. Postanowiłem zmodernizować M2 o metalową lufe i inne elemnty, zestawowe łańcuchy i kulki zostały zastąpione zestawem z voyagera. Troszke się ździwiłem widząc, że te z voyagera są mniejsze od zestawowych, ale najważniejsze, że ilość jest wystarczająca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.