Skocz do zawartości

Oshkosh MRAP- ATV Panda 1:35


makinen

Rekomendowane odpowiedzi

Gerd- dzięki...

Napis PREDATOR bardzo mi sie podoba, ale...z ręki malować sie nie podejmuję. W oryginale widać, ze to szablon. Jak takowy zrobić w 1:35? Siatki przeciw RPG robić nie będę. Najfajniejszy jest ten zderzak na końcu i tu temat do przemyślenia. Nie wiem, jak wygąda od strony montażu. Nie widziałem wczesniej tego zdjecia- masz moze więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blisko końca- do wykończenia: wycieraczki. ponowne pomalowanie naten (straszne prześwity po wczorajszym wieczornym malowaniu), lusterka, reflektory, oszklenie reflektorów na dachu. kilka kabelków. lina mocująca tablicę ostrzegawczą, oraz wszechobecny kurz. Całośc do lekkiego przetarcia suchym pędzlem. Zmieniłem jedną natenę DUKE na "przegubową" i dodałem "cechy indywidualne"

Czekam na ewentualne sugestie

IMG_6398_zps97716986.jpg

IMG_6399_zps406c05a0.jpg

IMG_6400_zpsa4e97c3a.jpg

IMG_6401_zpse95bd37d.jpg

IMG_6402_zps80db16ab.jpg

IMG_6403_zpsd3677023.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napis PREDATOR bardzo mi się podoba, ale...z ręki malować się nie podejmuję. W oryginale widać, ze to szablon. Jak takowy zrobić w 1:35?

No ja też bym się nie podjął. Jak to jak? Normalnie - kalka. Jak sam nie wydrukujesz to koledzy tu robią piękne, no ale sprawa wydaje się nie aktualna bo rozwiązanie już znalazłeś. Cieszę się, że wirus się rozwinął.

 

Najfajniejszy jest ten zderzak na końcu i tu temat do przemyślenia. Nie wiem, jak wygląda od strony montażu. Nie widziałem wcześniej tego zdjecia- masz moze więcej?

Nie widziałeś zdjęcia bo go nikomu nie pokazywałem. Jeśli chodzi o zderzak to chyba przy ewentualnej kolejnej odsłonie, ale co tu myśleć? Zrób go i przymocuj tak jak byś to miał zrobić przy prawdziwym pojeździe. Zapewniam Cię, że użytkownikom NASA tego nie montowała...

 

Swoją drogą fajny wózek wyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałeś zdjęcia bo go nikomu nie pokazywałem. Jeśli chodzi o zderzak to chyba przy ewentualnej kolejnej odsłonie, ale co tu myśleć? Zrób go i przymocuj tak jak byś to miał zrobić przy prawdziwym pojeździe. Zapewniam Cię, że użytkownikom NASA tego nie montowała...

 

Swoją drogą fajny wózek wyszedł.

Teraz już chyba za późno...z przodu jest Rhino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.